Agroturystyka Zacisze
Ciekawe miejsca,  Strona główna

Agroturystyka „Zacisze”- idealne miejsce dla każdego, kto szuka spokoju i ucieczki od codziennego zgiełku.

Agroturystyka „Zacisze” położona jest w spokojnej okolicy Sienno, 3 km od Jeziora Powidzkiego i jest idealnym miejscem dla każdego, kto szuka chwili wytchnienia i ucieczki od codziennego zgiełku. Jest to piękne miejsce nie tylko z powodu przyrody i zagospodarowania terenu, ale również dzięki gospodarzom, którzy prowadzą ośrodek z sercem co widać i czuć w każdym najmniejszym szczególe. Ośrodek znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu jezior i lasów.

Na miejscu można zrelaksować się w pięknym ogrodzie ze stawem. Znajduje się tam również altana ze sprzętem do grillowania. W ośrodku można podziwiać mini zoo, jest też boisko do siatkówki, plac zabaw, basen i wypożyczalnia rowerów, dzięki którym w przyjemny sposób można pozwiedzać okolice, a obsługa ośrodka z pewnością pomoże w wybraniu celu wycieczki. Bezpośrednio do gospodarstwa przylega las ze ścieżkami spacerowymi i zagrodami dla sympatycznych świnek, gdzie dzieci mogą zobaczyć z bliska te przyjaźnie nastawione zwierzątka. Ponadto można uczestniczyć w organizowanych przez gospodarza przejażdżkach bryczką po okolicy i przeżyć niezapomniane i pełne wrażeń chwile.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć, choć żadne zdjęcia nie oddadzą atmosfery i klimatu jaki tam panuje.

W tym ośrodku mogłabym spędzać praktycznie cały dzień z końmi w stajni, jak i na ich grzbiecie. Osoby niejeżdżące mogą pospacerować leśnymi ścieżkami z koniem w ręku. Basen, konie, przejażdżki bryczką i cudowna atmosfera panująca w ośrodku gwarantują wspaniały wypoczynek. Jak dla mnie to magiczne miejsce w harmonii i w zgodzie z naturą.

Jeśli marzysz o tym, by się zrelaksować, wyciszyć, pooddychać świeżym powietrzem, to w tym ośrodku znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia. Agroturystyka „Zacisze” położona jest w pięknej okolicy, gwarantującej ciszę i spokój. Bardzo urzekło mnie to miejsce i mogłabym je tak zachwalać i zachwalać, ale myślę, że sami się o tym przekonacie, gdy tylko zawitacie w tym ośrodku.

Skorzystaj z oferty Ośrodka Agroturystycznego „Zacisze” w Siennie jeśli poszukujesz cichego i przytulnego miejsca na wypoczynek. Ośrodek ten wyróżnia cenna w dzisiejszych czasach cisza, którą przerywa piękny świergot przeróżnych ptaków. Obiekt położony jest z dala od ulicznego zgiełku przyjazny dla rodzin z dziećmi, dla seniorów, a także dla grup zorganizowanych. Jest to doskonałe miejsce dla osób spragnionych kontaktu z naturą.

Miłośnicy przyrody, ciszy i spokoju mogą wyraźnie usłyszeć tutaj własne myśli i poczuć jak pachnie czyste powietrze. Wszystkie obowiązki, codzienność i zgiełk zostają daleko w tyle. Bliskość jezior i zieleni powoduje, że to świetna baza wypadowa dla każdego, kto ma ochotę pobyć na łonie natury i odetchnąć od zatłoczonych większych miast.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.