Praca zdalna,  Strona główna

Dlaczego warto dołączyć do Klubu DuoLife?

Jeśli zastanawiasz się nad praca online napewno zadajesz sobie pytania: czy dana firma jest dobra? czy warto w nią wejść?, czy warto z nią rozpocząć współpracę w ramach multi level marketingu? Ważne jest, aby firma miała jasne i klarowne warunki współpracy, a zasady działania były proste i zrozumiałe. W dzisiejszym świecie istnieją ważne produkty i usługi, które należy promować wśród ludzi mających na nie zapotrzebowanie. Dlatego dziś opiszę Ci dlaczego warto dołaczyć do klubu DuoLife.

Wybierając wspólpracę z firmą z branży MLM najpierw musisz uświadomić sobie, czy na prawdę chcesz dokonać czegoś, być może nowego w swoim życiu. Nauczyć się działania i pracy w ramach systemu MLM. Czy jestes gotowa zaangażowac swój czas w ten biznes? Pieniądze w multi level marketingu nie pojawią się same bez Twojego zaangażowania! Jeśli tak myślisz, to zostań tylko klientem DuoLife, bo produkty cechuje naprawdę wysoka jakość.

Przed podjęciem wspólpracy z firmą MLM zastanawiasz się pewnie co powiedzą znajomi. Musisz byc przygotowana na to, że przez pewien czas osoby starające się nadal funkcjonować w starym systemie będą Tobą pogardzać. Nie zrozumieją Cię. Będą sądzić, że postradałaś zmysły, wiążąc się z branżą marketingu sieciowego. Nie słuchaj ich i rób to co jest dobre dla Ciebie i Twojej rodziny, bo tak naprawdę nikt nie zapłaci za ciebie rachunków. Jeżeli chcesz w swoim życiu coś zmienić, to musisz coś zmienić.

Bezpieczeństwo produktów DuoLife

Jeśli szukasz dobrej firmy musisz patrzeć na firmę z perspektywami. Firma musi byc atrakcyjna dla klientów i dla współpracowników. Każdy z nas chce być zdrowy, szczęśliwy, odpowiednio wygladać, dobrze się czuć i mieć energię kazdego dnia. Wtym celu konieczna jest odpowiednia suplementacja. Produkty DuoLife to suplementacja na najwyższym poziomie.

Tysiace godzin pracy ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin zaowocowały utworzeniem wyjątkowych produktów, które wyróżnia najwyższa jakość, skuteczność oraz specjalnie stworzone opatentowane formuły.

W produktach Medical Formuła zastosowane są receptury oparte o zioła zgodnie z filozofią najstarszej medycyny świata Ajurweda ( która glosi lepiej zapobiegać niż leczyć ). DuoLife to produkty na większość współczesnych wyzwań cywilizacyjnych.
Firmy nie upadają kiedy ich produkty są potrzebne, ludzie coraz bardziej będą potrzebowali tych produktów.
Produkty DuoLife dzięki swojej jakości uzyskały zgodę na dopuszczenie ich do sprzedaży w aptekach co zgodnie z przyzwyczajeniem konsumentów zwiększa poziom zaufania, są również w sklepach zielarskich i sklepach ze zdrową żywnością.

DuoLife

W DuoLife mamy Radę Naukową, są to ludzie, którzy podpisują się pod produktem tylko wtedy, kiedy produkt spełnia oczekiwania, jesli chodzi o działanie i bezpieczenstwo. Firma posiada własną linie produkcyjną ( 90% firm sprzedaży bezposredniej nie produkuje, a zleca produkcję, przez co nie kontroluje technologi produkcji, źródła składników, ani przetrzegania proporcji ).

Nowoczesna fabryka posiada wszelkie certyfikaty ISO, GMP, HACCP, TUV. Jest również pod stałą kontrolą Głównego Inspektoratu Sanitarnego. To gwarantuje ogromne bezpieczeństwo produkcji. DUOLIFE to polska firma, która stworzyła innowacyjne suplementy wykorzystując najnowszą technologię i dbając o najwyższą jakość wykorzystywanych surowców.

DuoLife

Jakość, skuteczność i bezpieczeństwo produktów skutkuje licznymi nagrodami i certyfikatami, m. in. Zielony Certyfikat, Nagroda Złoty Otis, Certyfikat FDA. To wszystko może wpłynąć pozytywnie na Twoje zdrowie jeśli zdecydujesz się z tego skorzystać.

DuoLife

W produktach DUOLIFE została wykluczona nie tylko obróbka wysokotermiczna, ale także wszystkie konserwanty. Dzięki temu zachowują one naturalne parametry biologiczne. Do produkcji tych produktów używane są tylko naturalne surowce z ekologicznych, certyfikowanych upraw z całego świata. Kategorycznie wykluczono przy tym wszystkie odmiany genetycznie modyfikowane (GMO) oraz stosowanie pestycydów i herbicydów.

DuoLife

Dlaczego warto być w Klubie DuoLife?

Przynależność do Klubu DuoLife to dużo więcej niż tylko robienie zakupów.
Kiedy jesteśmy klubowiczami mamy po prostu niższą cenę za każdym razem gdy robimy zakupy. Jeżeli jednak regularnie zadbasz o swoje zdrowie, otrzymasz prezent od DuoLife. Jest to tzw Bonus Lojalnościowy . DuoLife zawsze stara się nagradzać nas za zaangażowanie i lojalność. Klubowicz nie ma obowiązku regularnych zakupów. Po przystąpieniu do Klubu, możesz kupić nawet jeden produkt i zawsze masz ceny Klubowe.

Posiadamy również infolinię medyczną, gdzie jako klubowicz mozesz zadzwonić i przeprowadzić konsultację swojego przypadku lub przypadku swojej rodziny z lekarzem specjalistą,apropo naszych produktów.

Możliwości finansowe jakie daje firma DuoLife

Będąc klubowiczem masz prawo do zarabiania pieniędzy. Pytanie tylko czy będziesz chciał. Jeżeli będziesz chciał to możesz skorzystać z kilku sposobów zarabiania pieniędzy.

Oto kilka sposobów:
bonus lojalnościowy
marża pomiędzy ceną klubową a detaliczną
premia za pierwsze zamówienie
przychód ze struktury pasywnej
premie stanowiskowe, wyrównawcze, rentierskie, dodatkowe konta ( od pozycji dyrektora regionalnego)

DuoLife

Za każdym razem kiedy osoby w społeczności, którą zapoczątkowałaś zamówią swoje produkty, Ty otrzymasz pieniądze ze struktury rabatowej. Możesz więc cieszyć się życiem, zadbać o swoje zdrowie, promować zdrowie i zarabiać. Softmarketing to elastyczna ścieżka kariery w której możesz się rozwijać.

Gdy już zarobimy pieniądze to w wielu firmach jest problem z wyplatą tych pieniędzy. DuoLife kapitalnie rozwiązało ten problem, współpracujemy z firmą Sodexo. Pierwsze zarobione pieniądze można wykorzystac na zakup produktów z 90% rabatem. Nie musisz posiadać działalności gospodarczej. Wypłaty dla osób fizycznych realizowane są w sposób legalny za pomoca karty Visa Sodexo ( tylko 13% podatku). Możemy te pieniadze wydać na zakupy lub wypłacić z bankomatu.

Narzędzia i wsparcie oferowane przez DuoLife

Każdy ma dzisiaj jakieś zdrowie i jakieś finanse, aby mieć lepsze zdrowie i lepsze finanse trzeba zadbać o swój rozwój. Firma przygotowała cały system narzędzi do skutecznego działania. To narzędzia powodują że firma rozwija się szybciej niż inne firmy.

Jeśli już zamierzasz się zaangażować we współpracę z DuoLife, to powinnaś zostać profesjonalistką. Powinnaś uświadomić sobie, że konieczne jest zdobycie pewnych umiejętności. Zanim jednak przejdziemy do tych umiejętności, chciałabym Ci przekazać dobrą wiadomość. W odróżnieniu od innych zawodów marketing sieciowy nie wymaga dużych nakładów finansowych, by zdobyć odpowiednie wykształcenie. Nie musisz zaciągać kredytów na naukę, a w dodatku ucząc się, możesz zarabiać.

Umiejętności potrzebne do rozwinięcia dużej społeczności są łatwe do przyswojenia, a poza tym będziesz miała wokół siebie zaskakująco dużo ludzi zmotywowanych finansowo do tego, by Ci w tym pomóc. DuoLife stwarza możliwości rozwoju osobistego. Możesz edukować się w czasie wolnym online.

Firma przygotowała cały system narzędzi do skutecznego działania.

Własna strona internetowa strona www dociera do o wiele większej ilości odbiorców.

Twój landing page tzw strona docelowa, to szczególny rodzaj strony internetowej stworzony, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających oraz zaprezentować najważniejsze informacje. Jego głównym celem jest zachęcenie do podjęcia działania.

Virtual Presenter Virtual Presenter to system, który dla Klubowiczów DuoLife będzie biznesowym przełomem. To absolutna nowość przynosząca wielkie profity, które zaowocują wymiernymi efektami, nie tylko w wymiarze biznesu, ale również rozwoju osobistego i zdrowia.

Konferencje zdrowia “Żyję Świadomie” kolejne narzedzie prowadzone przez autorytety naukowe budujące potrzeby produktu w róznych miastach.

BDS Business Development Seminars biznes /zdrowie /rozwój osobisty comiesięczne wydarzenia jednodniowe w Częstochowie-budowanie kultury produktu i biznesu. Zdobędziesz bezcenną wiedzę, którą będziesz mogła wykorzystac w niemal każdej dziedzinie swojego życia.

LDS Leadership Development Seminars rozwój osobisty –kwartalne wydarzenia trzy dniowe w Częstochowie. Stajesz się częścią społeczności, od której już zawsze będziesz otrzymywać niezbędne wsparcie oraz pomoc.

System pracy oparty o proces 10 kroków zapewniajacy najwyższy poziom duplikacji.

Wirtualny dysk z materiałami marketingowymi w różnych językach

DuoLife

Podsumowanie

DuoLife to silna marka na polskim rynku – zarówno w kontekście suplementów diety, jak i możliwości biznesowych. To, co mi szczególnie się podoba, to świetne zaplecze jeśli chodzi o prowadzenie biznesu online.

Być może już niebawem dołączysz do naszej społeczności jako klubowicz i skorzystasz z możliwości, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w aspekcie zdrowia, rozwoju osobistego oraz finansów. Aby zacząć, trzeba zacząć od siebie. Zbudować swoje przekonanie do produktów i zaprosić trzy świadome osoby i już zaczynasz zarabiać.

DuoLife

Jeżeli masz marzenia i chcesz je realizować to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Dołącz do społeczności otwartej na rozwój, aby mieć lepsze zdrowie, lepsze finanse i lepsze szczęśliwe życie ! Jeśli masz pytania napisz do mnie.

5 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *