Dlaczego warto dołączyć do Klubu DuoLife?

Jeśli zastanawiasz się nad praca online napewno zadajesz sobie pytania: Czy dana firma jest dobra? Czy warto w nią wejść? Czy warto z nią rozpocząć współpracę? Ważne jest, aby firma miała jasne i klarowne warunki współpracy, a zasady działania były proste i zrozumiałe. W dzisiejszym świecie istnieją ważne produkty i usługi, które należy promować wśród ludzi mających na nie zapotrzebowanie. Dlatego dziś opiszę Ci dlaczego warto dołaczyć do klubu DuoLife.

Wybierając wspólpracę z firmą z branży MLM najpierw musisz uświadomić sobie, czy na prawdę chcesz dokonać czegoś, być może nowego w swoim życiu. Nauczyć się działania i pracy w ramach systemu MLM. Czy jestes gotowa zaangażowac swój czas w ten biznes? Pieniądze w multi level marketingu nie pojawią się same bez Twojego zaangażowania! Jeśli tak myślisz, to zostań tylko klientem DuoLife, bo produkty cechuje naprawdę wysoka jakość.

Przed podjęciem wspólpracy z firmą MLM zastanawiasz się pewnie co powiedzą znajomi. Musisz być przygotowana na to, że przez pewien czas osoby starające się nadal funkcjonować w starym systemie będą próbowali zawrócić Cię z tej ścieżki. Nie zrozumieją Cię. Będą sądzić, że postradałaś zmysły, wiążąc się z branżą marketingu sieciowego. Nie słuchaj ich i rób to co jest dobre dla Ciebie i Twojej rodziny, bo tak naprawdę nikt nie zapłaci za ciebie rachunków, nikt nie spłaci za Ciebie kredytów. Jeżeli chcesz w swoim życiu coś zmienić, to musisz coś zmienić.

Bezpieczeństwo produktów DuoLife

Jeśli szukasz dobrej firmy musisz patrzeć na firmę z perspektywami. Firma musi byc atrakcyjna dla klientów i dla współpracowników. Każdy z nas chce być zdrowy, szczęśliwy, odpowiednio wygladać, dobrze się czuć i mieć energię każdego dnia. W tym celu konieczna jest odpowiednia suplementacja. Produkty DuoLife to suplementacja na najwyższym poziomie.

Tysiace godzin pracy ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin zaowocowały utworzeniem wyjątkowych produktów, które wyróżnia najwyższa jakość, skuteczność oraz specjalnie stworzone opatentowane formuły.

W produktach Medical Formuła zastosowane są receptury oparte o zioła zgodnie z filozofią najstarszej medycyny świata Ajurweda ( która glosi lepiej zapobiegać niż leczyć ). DuoLife to produkty na większość współczesnych wyzwań cywilizacyjnych. Firmy nie upadają kiedy ich produkty są potrzebne, ludzie coraz bardziej będą potrzebowali tych produktów.
Produkty DuoLife dzięki swojej jakości uzyskały zgodę na dopuszczenie ich do sprzedaży w aptekach co zgodnie z przyzwyczajeniem konsumentów zwiększa poziom zaufania, są również w sklepach zielarskich i sklepach ze zdrową żywnością.

W DuoLife mamy Radę Naukową, są to ludzie, którzy podpisują się pod produktem tylko wtedy, kiedy produkt spełnia oczekiwania, jesli chodzi o działanie i bezpieczeństwo. Firma posiada własną linie produkcyjną ( 90% firm sprzedaży bezpośredniej nie produkuje, a zleca produkcję, przez co nie kontroluje technologi produkcji, źródła składników, ani przetrzegania proporcji ).

Nowoczesna fabryka posiada wszelkie certyfikaty ISO, GMP, HACCP, TUV. Jest również pod stałą kontrolą Głównego Inspektoratu Sanitarnego. To gwarantuje ogromne bezpieczeństwo produkcji. DuoLife to polska firma, która stworzyła innowacyjne suplementy wykorzystując najnowszą technologię i dbając o najwyższą jakość wykorzystywanych surowców.

DuoLife

Jakość, skuteczność i bezpieczeństwo produktów skutkuje licznymi nagrodami i certyfikatami, m. in. Zielony Certyfikat, Nagroda Złoty Otis, Certyfikat FDA. To wszystko może wpłynąć pozytywnie na Twoje zdrowie jeśli zdecydujesz się z tego skorzystać.

DuoLife

W produktach DuoLife została wykluczona nie tylko obróbka wysokotermiczna, ale także wszystkie konserwanty. Dzięki temu zachowują one naturalne parametry biologiczne. Do produkcji tych produktów używane są tylko naturalne surowce z ekologicznych, certyfikowanych upraw z całego świata. Kategorycznie wykluczono przy tym wszystkie odmiany genetycznie modyfikowane (GMO) oraz stosowanie pestycydów i herbicydów.

DuoLife

Dlaczego warto być w Klubie DuoLife?

Przynależność do Klubu DuoLife to dużo więcej niż tylko robienie zakupów.
Kiedy jesteśmy klubowiczami mamy po prostu niższą cenę za każdym razem gdy robimy zakupy. Jeżeli jednak regularnie zadbasz o swoje zdrowie, otrzymasz prezent od DuoLife. Jest to tzw Bonus Lojalnościowy . DuoLife zawsze stara się nagradzać nas za zaangażowanie i lojalność. Klubowicz nie ma obowiązku regularnych zakupów. Po przystąpieniu do Klubu, możesz kupić nawet jeden produkt i zawsze masz ceny Klubowe. Nie ma obowiązku co miesiąc robić zakupów, ale warto, bo wtedy otrzymujesz bonus, o którym wspominałam wyżej.

Posiadamy również infolinię medyczną, gdzie jako klubowicz możesz zadzwonić i przeprowadzić konsultację swojego przypadku lub przypadku swojej rodziny z lekarzem specjalistą, apropo naszych produktów.

Możliwości finansowe jakie daje firma DuoLife

Będąc klubowiczem masz prawo do zarabiania pieniędzy. Pytanie tylko czy będziesz chciała. Jeżeli będziesz chciała to możesz skorzystać z kilku sposobów zarabiania pieniędzy.

Oto kilka sposobów:
bonus lojalnościowy
marża pomiędzy ceną klubową a detaliczną
premia za pierwsze zamówienie
przychód ze struktury pasywnej
premie stanowiskowe, wyrównawcze, rentierskie, dodatkowe konta ( od pozycji dyrektora regionalnego)

Jeśli zastanawiasz się czy dołączyć do Klubu DuoLife i zacząć w ten sposób budować swoje drugie źródło dochodu, odezwij się do mnie, wyślę Ci nagranie, które ułatwi Ci podjęcie decyzji. Tutaj przeczytasz o tym, dlaczego ja wybrałam DuoLife.

Za każdym razem kiedy osoby w społeczności, którą zapoczątkowałaś zamówią swoje produkty, Ty otrzymasz pieniądze ze struktury rabatowej. Możesz więc cieszyć się życiem, zadbać o swoje zdrowie, promować zdrowie i zarabiać. Softmarketing to elastyczna ścieżka kariery, w której również Ty możesz się rozwijać.

Gdy już zarobimy pieniądze to w wielu firmach jest problem z wyplatą tych pieniędzy. DuoLife kapitalnie rozwiązało ten problem, współpracujemy z firmą Sodexo. Pierwsze zarobione pieniądze można wykorzystać na zakup produktów z 90% rabatem. Nie musisz posiadać działalności gospodarczej. Wypłaty dla osób fizycznych realizowane są w sposób legalny za pomoca karty Visa Sodexo. Możemy te pieniadze wydać na zakupy lub wypłacić z bankomatu.

Narzędzia i wsparcie oferowane przez DuoLife

Każdy ma dzisiaj jakieś zdrowie i jakieś finanse, ale by mieć lepsze zdrowie i lepsze finanse trzeba też zadbać o swój rozwój. Firma przygotowała cały system narzędzi do skutecznego działania. To narzędzia powodują że firma rozwija się szybciej niż inne firmy.

Jeśli już zamierzasz się zaangażować we współpracę z DuoLife, to powinnaś zostać profesjonalistką. Powinnaś uświadomić sobie, że konieczne jest zdobycie pewnych umiejętności. Zanim jednak przejdziemy do tych umiejętności, chciałabym Ci przekazać dobrą wiadomość. W odróżnieniu do innych zawodów marketing sieciowy nie wymaga dużych nakładów finansowych, by zdobyć odpowiednie wykształcenie. Nie musisz zaciągać kredytów na naukę, a w dodatku ucząc się, możesz zarabiać.

Umiejętności potrzebne do rozwinięcia dużej społeczności są łatwe do przyswojenia, a poza tym będziesz miała wokół siebie zaskakująco dużo ludzi zmotywowanych finansowo do tego, by Ci w tym pomóc. DuoLife stwarza możliwości rozwoju osobistego. Możesz edukować się online w czasie wolnym.

Firma przygotowała cały system narzędzi do skutecznego działania.

Własny sklep internetowy Sprzedaż w internecie systematycznie zyskuje na wartości i udziale w całym handlu, dzięki temu dotrzesz do o wiele większej ilości odbiorców.

Virtual Presenter Virtual Presenter to system, który dla Klubowiczów DuoLife jest biznesowym przełomem. To absolutna nowość przynosząca wielkie profity, które zaowocują wymiernymi efektami, nie tylko w wymiarze biznesu, ale również rozwoju osobistego i zdrowia.

Akademia Lidera jest dostępna dla nowych Klubowiczów przez pierwsze 30 dni za darmo, po tym okresie dostęp można uzyskać wykupując asystenta biznesowego. Znajdziesz tam szkolenia, które skutecznie ukształtują postawę lidera, menadżera, który potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji.

Konferencje zdrowia “Żyję Świadomie” kolejne narzedzie prowadzone przez autorytety naukowe budujące potrzeby produktu w różnych miastach. Zachęcam do obejrzenia tej niesamowitej konferencji z dr. Piotrem Kardaszem. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem ogromnej wiedzy tego człowieka. Uważam, że dr. Kardasz to jeden z najlepszych znawców medycyny naturalnej.

LDS Leadership Development Seminars to unikalny program, który został stworzony z myślą o osobach, które pragną świadomie podnosić swoje kwalifikacje i dążą do określonego celu. Na tych wydarzeniach zdobędziesz wiedzę i narzędzia od praktyków.

BDS Business Development Seminars comiesięczne wydarzenia na temat biznesu /zdrowia /rozwoju osobistego. Zdobędziesz bezcenną wiedzę, którą będziesz mogła wykorzystać w niemal każdej dziedzinie swojego życia. Poznasz nowoczesne trendy biznesowe i nauczysz się, jak pracować mniej i zarabiać więcej.

Gotowy System Pracy (tylko dla naszego zespołu), który wspiera w początkowym okresie działalności i zapewnia najwyższy poziom duplikacji.

Wirtualny dysk z materiałami marketingowymi w różnych językach

DuoLife

Podsumowanie

DuoLife to silna marka na polskim rynku – zarówno w kontekście suplementów diety, jak i możliwości biznesowych. To, co mi szczególnie się podoba, to świetne zaplecze jeśli chodzi o prowadzenie biznesu online.

Być może już niebawem dołączysz do naszej społeczności jako klubowicz i skorzystasz z możliwości, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w aspekcie zdrowia, rozwoju osobistego oraz finansów. Aby zacząć, trzeba zacząć od siebie. Zbudować swoje przekonanie do produktów i zaprosić trzy świadome osoby i już zaczynasz zarabiać. Podsumowując: masz problem z finansami / brakiem czasu/chcesz odmienić życie
to podejmij współpracę z DuoLife.

DuoLife

Jeżeli masz marzenia i chcesz je realizować to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Dołącz do społeczności otwartej na rozwój, aby mieć lepsze zdrowie, lepsze finanse i lepsze szczęśliwe życie ! Jeśli masz pytania napisz do mnie, pomogę 🙂

11 thoughts on “Dlaczego warto dołączyć do Klubu DuoLife?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby kontynuować potwierdź używanie ciasteczek na tej stronie wiecej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close