Duolife w 5 krokach. Wejdź do Świata Możliwości.

Duolife w pięciu krokach. Wykonaj te pięć kroków i przejdź do świata zdrowego stylu życia, niesamowitych możliwości finansowych oraz odzyskaj czas i panowanie nad własnym życiem. W dzisiejszym świecie, gdzie wszystkiego jest za wiele, mamy nadmiar pracy do wykonania, obowiązków domowych, nadmiar kanałów komunikacji, nadmiar niepewności, nadmiar informacji, usiłujemy za tym wszystkim nadążyć, ale oczywiście zostajemy w tyle, nie ogarniamy tego wszystkiego, a potem dręczy nas poczucie niepowodzenia, z którego ciężko nam się otrząsnąć. Możesz to zmienić. Jak? Przeczytaj do końca ten wpis, a potem wykonaj te pięć kroków.

Możesz wejść do świata możliwości i tak jak ja, zacząć współpracę z firmą, dzięki, której możesz wiele pozmieniać w swoim życiu. Bardzo często różne osoby pytają mnie co to za firma, z którą współpracuję? Jakie firma posiada produkty? Czy są skuteczne? Jak zacząć zarabiać w Duolife? I czy mamy jakiś system, który można łatwo zduplikować? Jak wygląda Plan Marketingowy itd? Na te właśnie pytania udzielę odpowiedzi w tym wpisie. Na końcu wpisu, niespodzianka 🙂

Dlaczego zdecydowałam się na współpracę z DuoLife?

Dlaczego JA dołączyłam do społeczności DuoLife? Kliknij w LINK, by dowiedzieć się jakie jest moje DLACZEGO ;). O czym nie napisałam tam, napiszę tutaj 😉 Kilka miesięcy temu zrezygnowałam z pracy przedstawiciela handlowego w branży tytoniowej. Pracę tą po części lubiłam, po części nie. Co mi się podobało to, to że miałam nienormowany czas pracy (choć i tego są plusy i minusy), cieszył mnie kontakt z ludźmi, gdyż bardzo lubię poznawać nowe osoby, lubiłam też jeździć autem służbowym i nie martwić się o paliwo 😉 noo i często podróżując, poznawałam nowe ciekawe miejsca.

W takim razie dlaczego zrezygnowałam? Powodów było wiele. Pierwszy powód to produkt, którego nie “czułam”, tak jak wspomniałam była to branża tytoniowa, a ja nigdy nie paliłam papierosów, temat mnie nie interesował, nie znałam nawet marek papierosów (których o zgrozo musiałam się nauczyć na pamięć, by dobrać odpowiedniki). Zapytasz pewnie: To dlaczego podjełaś taką pracę? Po pierwsze dostałam propozycję z Urzędu Pracy, nie mogłam odmówić 😉 Pomyślałam, że przepracuję trzy miesiące okresu próbnego i pewnie mnie zwolnią, ale tak się nie stało, zaczynałam coraz bardziej się wdrażać w tą pracę i stwierdziłam, że mogę się tu wiele nauczyć 😉 Początki były trudne, zresztą cała praca była trudne hehe, ale ja nie boję się zmian i lubię eksperymentować, wiedziałam, że to czego się nauczę na stanowisku przedstawiciela handlowego przyda mi się w życiu np. do pracy z innym produktem, może w innej firmie i tak też się stało. Potraktowałam tą pracę jako zdobywanie doświadczenia. Branża tytoniowa, to trudna branża, gdyż nie wolno było nam pokazywać produktu online i ogłaszać się w internecie, by pozyskać nowego klienta, współpracowaliśmy z klientem bezpośrednio, a sprzedaży szukaliśmy “na ulicy” lub w sklepach spożywczych. Mimo tych wszystkich trudności przepracowałam tak 3 lata.

Drugi powód to brak czasu dla rodziny i wogóle dla siebie. Prawie codziennie pokonywałam około 250 km, po powrocie do domu, byłam tak zmęczona, że nie miałam już siły na nic, a w domu oczywiście dodatkowo mnóstwo obowiązków, które trzeba było ogarnąć, do tego duży ogród, o który również trzeba było zadbać, a nawet nie było kiedy nacieszyć się widokiem kwiatów i śpiewem ptaków. Moi synowie także potrzebowali uwagi, czasem pomocy przy lekcjach, dodatkowe zajęcia, na które trzeba było ich zawieźć… było tego sporo i brakowało już siły i czasu na to wszystko.

W takim tempie życia, tak jak pisałam wyżej, wytrzymałam 3 lata i powiedziałam dosyć. Ja poprostu nie chcę żyć w biegu, chcę poświęcać czas moim chłopakom, póki jeszcze chcą ten czas ze mną spędzać, bo są to już nastolatkowie i nim się obejrzę wyfruną mi z gniazda ;), chcę mieć czas dla siebie i na swoje hobby (jazda konna, spacery Nordic Walking, aquaaerobik, siłownia, fotografowanie, czytanie książek, pisanie bloga i jak tu jeszcze znaleźć czas na pracę ?) nie chciałam czuć się wiecznie przemęczona i wszystko robić w biegu. Na zdjęciach poniżej możesz zobaczyć jak lubię spędzać czas wolny.

Działalność gospodarcza również nie wchodzi w grę, dalczego? Bo żeby wystartować musisz mieć najpierw pomysł, potem pieniądze, by go zrealizować i nigdy nie masz pewności, że to wypali i że na tym zarobisz, a nie stracisz. Dlatego sama “zatrudniłam” się w DuoLife 🙂 W Duo niczym nie ryzykujesz, jeśli masz pracę na etacie, którą lubisz, to możesz budować sobie drugie źródło dochodu po godzinach, a dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą. Już na początku współpracy z Duo możesz wygenerować całkiem fajną prowizję, którą możesz wykorzystać na kolejne zakupy w swoim sklepie internetowym, otrzymasz je wtedy za darmo. Tak w swoim sklepie, bo dostajesz własną stronę internetową. Pomyśl teraz ile musiałabyś zainwestować pieniędzy, gdybyś chciała otworzyć swój własny sklep online? Tak, zbudowanie takiej strony jest kosztowne. Będąc w Duo masz to gratis. Więcej na ten temat dowiesz się z tego wpisu -->> LINK

To czego nauczyłam się pracując jako przedstawiciel handlowy wykorzystuję do pracy w Duo, tylko tutaj nie mam nad głową szefa, a wspaniałych liderów, którzy pomagają na każdym korku, uczą, motywują i dzięki nim rozwijasz skrzydła. Nasz zespół współpracuje bezpośrednio z Dariuszem Mietlickim, który jest Dyrektorem Miedzynarodowym w Duolife. Darek jest wspaniałym motywatorem, a przekonasz sie o tym z nagrań, które na tej stronie obejrzysz.

Swoją pracę w Duo układam tak jak mi pasuje. Jeśli mam ochotę pracować w terenie, jadę w teren, gdy chcę pracować online, zawożę chłopaków do szkoły i siadam przed laptopem. Całą moją wiedzę, czyli jak pracować online a jak w terenie, przekazuję na naszej grupie dla liderów. Pod koniec wpisu będzie możliwość dołączenia do niej, ale od razu mówię, że nie jest to grupa dla każdego, tylko dla osób zdecydowanych na współpracę i chcących się uczyć, bo w branży marketingu sieciowego sukcesu nie odnosi się przypadkiem. Potrzebny jest sprawdzony, powtarzalny model działania, który – jeśli tylko go zastosujesz – przyniesie Ci określone rezultaty. Uważam, że taka praca nie jest dla każdego – jest ona dla ludzi pozytywnych, szukających rozwiązań, a nie dla takich, którzy narzekają i skupiają się na problemach.

No dobrze, to teraz przejdźmy do tych pięciu kroków. Bardzo proszę, byś przeszła przez nie w takiej kolejności, w jakiej je dodałam, czyli od jeden do pięć 😉 Moja rada: W tym wpisie umieściłam sporo linków (nagrań do przesłuchania), ale są to ważne rzeczy, dlatego radzę przeczytać cały wpis od początku do końca, natomiast codziennie wykonać sobie jeden krok, czyli dziś obejrzyj nagrania z kroku pierwszego, jutro z kroku drugiego i w kolejne dni, kolejne kroki. Wtedy się nie pogubisz i zdobędziesz odpowiednią wiedzę na temat firmy DuoLife. Noo to zaczynamy 🙂

KROK 1 Zaproszenie ogólne: Link -->> KLIKNIJ TUTAJ Jest to nagranie z naszego systemu, Virtualny Presenter, na którym pracujemy i który wykonuje za nas większość pracy, bo w biznesie ważna jest automatyzacja, by praca online nie zabierała dużo czasu. Obejrzyj to nagranie do końca, gdyż pojawi się tam kilka opcji do wyboru (kolejne krótkie filmiki) w zależności od tego, co Ciebie interesuje, tą opcję wybierasz i oglądasz dalej: zdrowie, rozwój czy biznes, a może wszystko? Klikasz w odpowiednie okienko i system prowadzi Cię dalej. Po obejrzeniu materiałów, pokaże się opcja – zarejestruj się. Jeśli podejmiesz decyzję o zarejestrowaniu się to, jak się zarejestrować jako klubowicz opisałam TUTAJ.

KROK 2 Zaproszenie dla osób pracujących na etacie: Jeśli tak jak ja masz dosyć swojej pracy na etacie i chciałabyś coś zmienić, to to zaproszenie jest właśnie dla Ciebie. W każdej pracy zarobisz pieniądze, czasem też i nie małe. Możesz też sobie kupić za nie produkty dla zdrowia czy urody, jakie zechcesz… ale nie kupisz CZASU… Bo kiedy pracujesz na etacie, pracujesz dla kogoś i oddajesz mu swój cenny czas, osiem godzin dziennie, przez całe lata. Dlatego też zdecydowałam się na współpracę z Duo, bo chcę mieć zdrowie, pieniądze, ale najważniejsze to odzyskać czas dla siebie. Pomyśl teraz, gybyś ten czas mogła wykorzystać na coś innego?

Na spędzanie czasu ze swoimi dziećmi, na ciekawy wyjazd ze swoją drugą połową, może na swoje hobby (wędkowanie, tenis, siłownia, muzyka, malowanie, deskorolka, rower, Nordic Walking, może gra komputerowa, spacery po górach, jazda konna, basen, na cokolwiek co jest dla Ciebie ważne) ale nie możesz, bo musisz iść do pracy…. Po południu przychodzisz z pracy i nie chce Ci się zazwyczaj już nic, bo jesteś zmęczona – psychicznie i fizycznie… Znam to uczucie, bo tak czułam się po całym dniu mojej pracy. BRAK CZASU NA WSZYSTKO CO FAJNE, CO MNIE INTERESUJE, bo trzeba było pracować dla kogoś, a pieniądze często nie były adekwatne do wysiłku i czasu mojej pracy… Dlatego ja postanowiłam to zmienić  Ty nie musisz od razu zrezygnować z pracy. Współpracę z Duolife możesz potraktować jako drugie źródło dochodu. Zobacz jak to zrobić -->> LINK

KROK 3 Zdrowie (poznaj produkty i zakochaj się w nich tak jak ja): Zdrowie jest jednym z ważnych elementów, dla którego osoby przyłączają się do DuoLife, gdyż chcą zadbać o najważniejszy obszar swojego życia, czyli właśnie o ZDROWIE. A najlepszym sposobem, na to by móc zadbać o tę sferę i doświadczyć skuteczności produktów Duolife jest poznanie ich, wypróbowanie ich na sobie i przekonanie się o ich jakości i skuteczności. Warto poznać pełną gamę wszystkich produktów DuoLife (zdrowotnych, codziennego użytku, kosmetyków do pielęgnacji, produktów żywieniowych) oraz zastanowić się – jakie produkty DuoLife możesz wprowadzić do codziennego stosowania w swoim życiu. Najprostszym sposobem jest zamiana tych, z których już korzystasz na co dzień (pasta, krem, szampon, odżywka do włosów, witaminy itp.) i porównanie skuteczności dotychczas stosowanych produktów z produktami DuoLife.

✅ Najbardziej wiarygodnym i pełnym pasji źródłem wiedzy zdrowotnej jest twórca produktów DuoLife – dr h.c. Piotr Kardasz! Nikt tak jak on nie rozbudzi w Tobie PASJI DO ZDROWIA! To właśnie dr Kardaszowi zaufalam, gdy na jednej z jego konferencji usłyszałam jaką wiedzę posiada. Poznaj tego niezwykłego człowieka, twórcę produktów DuoLife oraz przewodniczącego Rady Naukowej DuoLife dr h.c. Piotra Kardasza i rozbudź w sobie pasję do zdrowia! Konferencja trwa ponad 2 godziny, jednak nawet obejrzenie 30-40 minut na początek, daje niesamowitą wartość! Możesz potraktować to nagranie jak film i obejrzeć całość np. w piątkowy wieczór -->> LINK

✅ W następnym nagraniu eksperci od zdrowia opowiedzą Ci o produktach DuoLife, poznasz ich składy oraz działanie – KLIKNIJ w LINK.

✅ Jeśli chcesz poznać sekret, jak być zdrowym, pięknym i młodym niezależnie od wieku, zapisz się na listę TUTAJ i otrzymaj darmowy materiał.

KROK 4 Poznaj system działania tylko dla naszego zespołu: System działania Z NAMI PO SUKCES został stworzony jako wsparcie w początkowym okresie nowego Klubowicza oraz Klienta. Zawiera najlepsze i sprawdzone praktyki Liderów DuoLife, oparte o wieloletnie doświadczenia. Każdą osobę w moim zespole przeprowadzam przez ten system, więc jak widzisz nie zostaniesz sama. W naszym zespole nauczymy Cię, jak prawidłowo działać, byś osiągnęła swój cel. Musisz tylko nauczyć się korzystać z tych gotowych narzędzi.

Po co Ci potrzebny SYSTEM? W SoftMarketingu chodzi o zbudowanie zespołu stosującego ten sam, powtarzalny, prosty i nauczalny SYSTEM DZIAŁANIA. Niestety nie wszyscy to rozumieją. Często osoby przychodzą ze swoimi pomysłami na działanie, udoskonaleniami, kreatywnymi narzędziami. To nie jest złe, jednak jeśli naprawdę chcesz mieć inne rezultaty w życiu i zbudować WOLNOŚĆ zawodową, czasową i finansową dla siebie i bliskich, to musisz zrozumieć i wdrożyć POTĘGĘ SYSTEMU! Dlatego obejrzyj ten materiał i dowiedz się dlaczego wdrożenie systemu to najszybsza i najpewniejsza droga do Twojego wielkiego sukcesu! LINK TUTAJ Obejrzyj też krótkie omówienie systemu –z nami po sukces– przez jego twórców – LINK Pamiętaj! Zawodowcy to osoby, które działają zgodnie z planem i bardzo systematycznie.

KROK 5 Możliwości Finansowe w DuoLife: W tym kroku dowiesz się w jaki sposób możesz polecać swój sklep DuoLife, dać innym dostęp do niższych cen, a dzięki temu sama uzyskasz stały rabat na produkty w postaci comiesięcznej prowizji. Plan wynagrodzeń DuoLife, pozwoli Ci na zapoznanie się z wszystkimi możliwościami zarabiania i awansami. Tutaj LINK.

Jeśli współpracujesz z inną firmą w marketingu sieciowym i czujesz, że w firmie w której jesteś możesz liczyć na pełne wsparcie zespołu, masz narzędzia, które pozwalają skutecznie pracować z zespołem i jest Tobie dobrze w miejscu w którym jesteś – nie zmieniaj nic. Zastanów się jednak, czy któryś z wymienionych elementów nie do końca spełnia Twoje oczekiwania? Może dasz sobie szansę i niezobowiązująco przyjrzysz się temu co firma Duolife stworzyła dla swoich klubowiczów? Być może nasze narzędzia pomogą Tobie wejść na dużo wyższy poziom z Twoim zespołem? Przemyśl to, a zanim podejmiesz decyzję obejrzyj to nagranie -->> LINK

Jeśli to co do tej pory usłyszałaś, zobaczyłaś jest dla Ciebie wartościowe i chciałabyś się rozwijać w naszym zespole, jesteś zdecydowana/zdecydowany działać biznesowo i dołączyć do LIDERÓW, to możesz to zrobić w tym miejscu. Kliknij w ten LINK. Tylko w ten sposób dołączysz do zamkniętej grupy na FB i poznasz wszystkie nasze narzędzia. Ta DROGA jest tylko dla osób ZDECYDOWANYCH na 100% działania. Jeśli nadal myślisz i się zastanawiasz to Kliknij Tutaj, niektórzy potrzebują więcej czasu, by się przekonać i to też jest w porządku. Zamień kryzys w szansę dla siebie ;). Zapraszam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia na grupie.

Podsumowanie:

To już chyba wszystko co chciałam przekazać Ci w tym wpisie. Jak widzisz sporo tutaj informacji i linków, ale uważam, że są to podstawowe zagadnienia, o których powinnaś wiedzieć, jeśli nadal zastanawiasz się czy do nas dołączyć. Mam nadzieję, że dzięki krokom, które tutaj opisałam podejmiesz słuszną decyzję i zechcesz być częścią tej wyjątkowej społeczności DuoLife. Dołącz do nas i razem sięgnijmy po więcej ?

Czasami jest tak, że od razu wiesz, czy ta firma, te produkty Ci odpowiadają, czy nie, bo jakoś czujesz atmosferę – jest to coś, czego nie potrafisz wyjaśnić. To poprostu Cię przyciąga i w moim przypadku tak wlaśnie jest z Duolife. Mam nadzieję, że Ty również poczujesz to przyciąganie 😉

Napisz mi proszę w komentarzu, jakie aspekty DuoLife dzisiaj są dla Ciebie najważniejsze:
wiedza o zdrowiu i stosowanie produktów, czy szkolenia z rozwoju osobistego oraz zdobywanie nowych umiejętności, a może sposoby na dodatkowy dochód lub zarabianie przez internet? Którą ścieżkę wybierasz dla siebie?

Trochę się napracowałam nad tym wpisem, by wyjaśnić Ci najważniejsze kwestie działania w DuoLife, więc będzie mi miło, gdy zostawisz komentarz, czy wpis Ci sie podobał? Czy widzisz tu jakąś wartość dla siebie? Być może znasz osoby, które chciałyby zmienić swój styl życia i wybrać którąś z tych trzech dróg. Jeśli tak, będę wdzięczna za udostępnienie im tego wpisu. Dziękuję ❤️

P.S Teraz niespodzianka o której wcześniej pisałam. Dziękuję za przeczytanie całości tekstu. Wzamian za poświęcony czas –KLIKNIJ TUTAJ– by otrzymać darmowego ebooka, mądrze go wykorzystaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby kontynuować potwierdź używanie ciasteczek na tej stronie wiecej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close