Euphoria – Strefa Urody i Relaksu

Nazywam się Marlena Gruszczyńska. Jestem certyfikowaną masażystką.

Od dawna interesowałam się masażem, więc postanowiłam spełnić marzenie… i zostałam masażystką.

Zajmuję się poprawą stanu zdrowia fizycznego oraz sfery emocjonalnej i duchowej.

Euphoria – Strefa Urody i Relaksu, to miejsce gdzie liczy się to co naturalne. Wierzę, że dotyk i bezpośrednie oddziaływanie rąk masażysty działa na ciało znacznie lepiej niż maszyny.

Jestem osobą empatyczną ( co jest niezwykle ważne w tej profesji), aby do każdego móc podejść odpowiednio i indywidualnie. Praca w bliskim kontakcie z drugim człowiekiem, w przyjaznym nastawieniu, której towarzyszy pozytywna energią sprawia mi ogromną satysfakcję.

Każdy człowiek jest inny i za każdym razem mój masaż jest niepowtarzalny. Dostrzegam zmiany na ciele, twarzy oraz w sferze energetycznej moich klientów, widząc ich zadowolenie, uśmiech i uczucie ulgi.

Masowanie jest moją pracą, ale i powołaniem, a także źródłem inspiracji i pasją, która stała się również moją drogą życiową.

Uważam, że masaż jest jedną z najlepszych form relaksu i regeneracji szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie tak dużo czasu poświęcamy pracy i zapominamy o sobie. Natłok obowiązków, stres, brak czasu na odpoczynek jest główną przyczyną dolegliwości składającą się na syndrom XXI wieku.

To miejsce powstało właśnie po to aby dać odprężyć się ciału i umysłowi . To strefa zdrowia, relaksu i odpoczynku gdzie czas będzie płynął wolniej i spokojniej. Moim zadaniem jest wpłynąć pozytywnie na Twoje samopoczucie, psychikę oraz wygląd bo nie zapominajmy o tym, że to jak wyglądamy jest odzwierciedleniem tego jak żyjemy. Praca masażysty daje mi dużo satysfakcji, szczególnie gdy uda mi się sprawić, że na twarzy mojego klienta pojawia się uśmiech i zadowolenie.
Masaż jest prawdziwą sztuką której można się nauczyć, ale przede wszystkim trzeba ją czuć całym sobą wtedy staje się czymś więcej niż tylko pracą.

Euphoria Strefa Urody i Relaksu to miejsce, gdzie sztuka masażu, to sztuka leczenia ciała i zmysłów, to miejsce gdzie Twoje ciało się zregeneruje, a Ty się zrelaksujesz 🙂

Każde ciało potrzebuje regeneracji, wiem jak to zrobić w zgodzie z naturą.

Jeśli chcesz się oddać moim dłoniom, to serdecznie zapraszam…

Skontaktuj się ze mną i zarezerwuj termin swojego masażu.