Grupa Szkoleniowa Twoja Zmiana Twoja Decyzja

Witam was bardzo serdecznie 💗

Na imię mam Marlena i jestem miłośniczką pozytywnego myślenia. Kilka miesięcy temu zaczęłam swoją przygodę z blogowaniem.

Po co? Po to, by ten blog był miejscem, które dodaje kobietom siły i więcej pewności siebie. Po to by kobiety mogły stać się niezależne finansowo.

Może jesteś osobą, która czegoś pragnie, ale nie potrafi tego osiągnąć, może szukasz pieniędzy na realizację jakiegoś projektu, o którym od dawna marzysz. Może potrzebujesz pieniędzy aby zmienić zawód, pójść do szkoły lub podróżować. Jeśli tak, to ta grupa jest dla ciebie 😀

Na grupie będą poruszane tematy związane z tworzeniem obfitości i przyciąganiem pieniędzy

Ważne jest byś wykonywała zadania, które będą tu zamieszczane, dzięki temu zaobserwujesz u siebie zmiany, staniesz sie pewniejsza siebie i nauczysz się brać odpowiedzialnosć za swoje życie

 Moją pasją są konie, uwielbiam też łapać momenty za pomocą aparatu fotograficznego, a każdą wolną chwilę poświęcam na czytanie książek na temat rozwoju osobistego.

Wierzę, że czasem wystarczy odrobina inspiracji z książek czy filmów, żeby zacząć świadomie kształtować swoje życie.

 Stworzyłam tą grupę po to by zachęcała do pozytywnych zmian, do pozytywnego myślenia, do poznawania swojej podświadomości i do tego byś stała się liderką.

Niech będzie to miejsce, z którego czerpiesz wiedzę, a później dzielisz się nią z innymi i wykorzystujesz ją w swoim życiu.

Będziemy tutaj zmieniać swoje podejście i sposób myślenia, będziemy również podejmować działanie,
aby zbudować życie, którego pragniesz.

Ważne jest to byś zdecydowała się zacząć pracę nad sobą. Pamiętaj ! Twoja decyzja. Twoja zmiana 💗💗

Co zyskasz aktywnie uczestnicząc w grupie?

1 Odkryjesz swoją wewnętrzną siłę i mądrość. Nabierzesz pewności siebie i wiary we własne możliwości oraz wzmocnisz samo zrozumienie i poczucie własnej wartości.

2 Odkryjesz i rozwiniesz swoje naturalne mocne strony i talenty, aby z wiarą zacząć budować życie na własnych warunkach i ruszyć do przodu

3 Uwolnisz swoje wewnętrzne blokady, lęki i ograniczenia z obszarów podświadomości, tak aby z odwagą podejmować działania i kroczyc w w życiu do przodu bez żadnych obaw.

4 Znajdziesz bezpieczną przestrzeń na wielkie marzenia, odkrywając swoje najgłębsze pragnienia, wartości i wizje

Pamiętaj, że każdą grupę tworzą jej uczestnicy. Dlatego ważne jest żebyś się udzielała i dodawała swoje przemyślenia w komentarzach, byś wykonywała zadania itd. Możesz tez dodawać nowe osoby, by grupa się rozrastała ( ale tylko takie osoby, o których wiesz, że są zainteresowane tematyką grupy)

Regulamin grupy jest prosty:

—>> Tworzymy tutaj miejsce przepełnione tylko i wyłącznie pozytywną energią. Negatywne treści i komentarze będą usuwane i taki członek grupy zostanie również usunięty.

—>> Chcemy, aby w tej naszej grupowej społeczności panowała dobra i pozytywna energia i atmosfera.

—>> Każda osoba może w dowolnej chwili opuścić grupę. Osoby, które nie będą zaangażowane w grupie będą usuwane.

—>> Posty umieszczone będą po zaakceptowaniu przez administratora grupy.

—>> Myślę, że dzięki wam, ta grupa będzie przepełniona pozytywną energią 💗

Zatem rozpoczynamy przygodę w kierunku odkrywania Siebie💗💗💗