Praca zdalna,  Strona główna

Klub DuoLife – rejestracja

Klub Duolife polega na budowaniu społeczności osób, dla których zdrowie, rozwój osobisty i finanse stanowią ważne elementy życia i którzy na tych elementach chcą oprzeć swój dobrobyt materialny i osobisty. Chcąc korzystać z wielu możliwości, jakie daje Klub Duolife, należy się w nim zarejestrować.

Nabywaj produkty firmy DuoLife w wyjątkowych cenach.

Jednym z powodów dlaczego ja zarejestrowałam się w DuoLife są ceny produktów. Rejestrując się w Klubie DuoLife, masz szansę nabywać produkty w Preferowanych lub Klubowych cenach. Tutaj możesz zapoznać się z wszystkimi produktami firmy DuoLife.

Zyskaj status Klienta Preferowanego

Żeby skorzystać ze zniżki 15% – 20% marży, zarejestruj się jako Klient Preferowany. Jeśli złożysz zamówienie na produkty poniżej 250 pkt, zyskasz status Klienta Preferowanego i w takich też cenach będziesz mogła nabywać produkty DuoLife.

Zostań Klubowiczem DuoLife i zyskaj dodatkowe przywileje

Osoba, która zarejestrowała się w Klubie DuoLife dokonując jednorazowego zamówienia za min 250 pkt wszystkie kolejne zakupy dokonuje juz w cenach klubowych. Załóż konto klubowicza w DuoLife, a otrzymasz zniżkę od 30% – 45% na produkty oraz bonus lojalnościowy w postaci Gift Pack za 1zł zawsze do czwartego zamówienia.

WAŻNE!!!

Na składaniu regularnych zamówień powyżej 250 punktów, zyskujesz produkty Duolife dzień i noc co 4 miesiąc w gratisie . Składając regularnie zamówienia 4 miesiące pod rząd w 4 miesiącu do złożonego przez ciebie zamówienia firma Duolife dołoży do Ci produkty dzień i noc o łącznej wartości 350,00 zł w cenie detalicznej.

Jak się zarejestrować?


Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie danych w formularzu rejestracyjnym. Po dokonaniu rejestracji i uzupełnieniu podstawowych danych w systemie DuoLife zostajesz przeniesiona do sklepu. Tam możesz spośród całej gamy dostępnych produktów wybrać te, które są dla Ciebie najbardziej interesujące. Jesli dokonasz zakupów o wartości 250-499 pkt osiągniesz Aktywność na poziomie Konsumenckim, natomiast jeśli dokonasz zakupów o wartości 500 pkt bądź wyższej osiągniesz Aktywność na poziomie Biznesowym.

Rejestracji można dokonać poprzez kliknięcie w link: https://marlenag.myduolife.com/register/initial.html

W czasie kiedy złożysz w swoim sklepie zamówienie i zaznaczysz wysyłkę produktów poprzez kuriera, zostanie Ci automatycznie naliczona opłata zgodnie z taryfikatorem. Jej wysokość uzależniona jest od miejsca dostarczenia przesyłki. Dokładny koszt pojawi sie podczas składania zamówienia, po wybraniu kraju dostawy. Termin realizacji zamówienia jest uzależniony od kraju dostawy i wynosi od 2 do 7 dni roboczych.

Każdy klubowicz będący w DuoLife nie ma obowiazku robienia comiesięcznych zakupów. Klient może dokonywać zakupu nawet pojedynczego produktu. Klubowicz, który nie dokonywał przez jakiś czas zakupów w każdej chwili może je zacząć dokonywać i otrzymuje dostęp do normalnych premii, które wynikają z planu kompensacyjnego DuoLife.

Klubowicz jest niezależny, to znaczy, że sam decyduje o kwocie i częstotliwości zamówień. Nie ma więc żadnych kar za niezłożenie zamówienia w którymkolwiek miesiącu. Warto jednak pamiętać, że firma nagradza swoich aktywnych klubowiczów i do każdego czwartego zamówienia dodaje zestaw Duolife dzień/noc za 1 zł, o czym pisałam wyżej.

Plan działania w DuoLife 5 kroków do sukcesu – sam wybierasz gdzie chcesz być….

  1. Zarejstruj się do klubu na jeden z pakietów i kupuj produkty dla siebie i swojej rodziny
  2. Używaj dalej produktów, odbieraj bonus lojalnościowy w postaci butelek DuoLife.
  3. Podziel się opinią na temat działania produktów i zaproś do klubu ok.5-10 osób i zamawiaj produkty z zarobionej prowizji
  4. Razem ze swoim zespołem zaproś 10-20 osób do klubu i zarabiaj dodatkowo 1000-2000zł
  5. Pracuj wspólnie z zespołem i zwiększaj swoją prowizję, dodatkowo otrzymasz samochód i atrakcyjną wycieczkę od DuoLife.

Sama podejmij decyzję gdzie jest Twoje miejsce… Czy chcesz tylko kupować taniej produkty? Wzrastać w programach rozwojowych DuoLife z najlepszymi trenerami w Polsce? Czy korzystać z nieograniczonych możliwości finansowych. Tutaj każdy jest swoim szefem i sam decyduje o tym, w jakim tempie się rozwija… Przekonaj się o tym osobiście!

Życie to podróż… zacznij fantastyczną przygodę! Aby każdy dzień był wyjątkowy…

Śmiało napisz, jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości. Jestem po to, aby Ci pomóc.