podaj dalej
Praca zdalna,  Strona główna

Podaj dalej. Rekrutuj armię bojowników o wolność

„Podaj dalej” to tytuł filmu, który zainspirował mnie do napisania tego wpisu. Jest to opowieść o chłopcu, który miał do wykonania zadanie domowe, które miało na celu wymyślenie czegoś co zmieni świat. Trevor (bo tak miał na imię chłopiec ) w ramach pracy domowej wpadł na genialny pomysł. Myślę, że było to zadanie dość trudne jak dla dwunastolatków, jednak chłopiec postanowił zmienić świat i wykonać zadanie domowe.

Projekt, który wymyślił Trevor polegał na zrobieniu czegoś dobrego dla drugiego człowieka, np. na pomocy drugiej osobie w czymś czego ta osoba sama nie mogła zrobić. Taką pomoc należalo udzielić trzem osobom. Następnie te trzy osoby zobowiązane były do tego, by udzielić pomocy kolejnej trójce. To oznaczało, że na tym etapie dziewięć osób skorzystało z pomocy i zobowiązało się pomóc kolejnym osobom, czyli łącznie pomoc dwudziestu siedmiu innym osobom. Nie będę opisywać całego filmu „Podaj Dalej”, ale koniecznie obejrzyj go sama i zobacz w jak prosty sposób można to przenieść do świata Mlm-u. Przykład z filmu pokazuje jakie są możliwości, gdy pomoże się trzem osobom i przekaże się im ten sam plan pomocy trzem kolejnym osobom. Czy jest to możliwe do wykonania?

Zadanie do wykonania w marketingu sieciowym jest proste i nie skomplikowane oraz łatwe do powielenia. Chodzi o to by pokazać sklep internetowy trzem (lub więcej) osobom, by same mogły dokonywać w nim zakupów takich jak: suplementy diety, kosmetyki, środki czystości czy perfumy. Tak jak w filmie tutaj również polega to na tym, aby zrobić coś dobrego dla innych osób, a marketing sieciowy jest szansą dla każdego na zaspokojenie wielu potrzeb. Mogą to być potrzeby związane z produktami, bo ludzie chcą być zdrowi, chcą mieć dostęp do jakościowych kosmetyków, chcą podróżować, mieć dodatkowe źródło dochodu lub chcą rzucić pracę, której nie cierpią. Te wszystkie rzeczy można osiągnąć podejmując współpracę z firmą MLM.

Podejmij 12 Tygodniowe Wyzwanie i Podaj Dalej

Należy pamiętać, że w marketingu sieciowym bardzo ważna jest edukacja i system. W pojedynkę nie zbudujesz dużej organizacji, ale wraz z zespołem jesteś w stanie to zrobić. Jeśli wszystkie osoby będące w zespole, będą dokładnie wiedziały co mają robić, to ten plan będzie łatwiej im zrealizować, a żeby każda osoba wiedziała co ma robić potrzebny jest gotowy system rekrutacyjny, który otrzymasz za darmo gdy dołączysz do wyzwania.

Aby płynnie dokonywać dobrych i owocnych zmian zacznij od edukacji i podejmij 12 tygodniowe wyzwanie, w którym 12 dyrektorów i liderów działających w branży Network Marketingu, najlepszych z najlepszych, postanowiło połączyć swoje siły i stworzyć dla Ciebie specjalny program, w którym krok po kroku opanujesz wszystkie potrzebne Ci umiejętności, tak byś nauczyła się pracować online i potrafiła wypracować dodatkowy, systematyczny i powtarzalny dochód, bez rzucania swoich dotychczasowych zajęć. Co tydzień we wtorek i czwartek o godź 20-tej odbywają się specjalne spotkania na żywo, podczas których będziesz mogła zadać wszystkie swoje pytania i będziesz mogła otrzymać relaną pomoc na każdym etapie rozwoju swojego biznesu. Co więcej to nie jest jednorazowa akcja. Kolejne szkolenia będą odbywały się co tydzień. Co więcej po tym szkoleniu i TWOIM PEŁNYM ZAANGAŻOWANIU na 100% przez 12 tygodni wyzwania, masz gwarancję otrzymywania stałego, powtarzalnego dochodu w wysokości UWAGA MINIMUM OD 1000 DO 2000 ZŁ. Jak myślisz czy warto poświęcić te 12 tygodni, by wypracować dodatkowe pieniądze NA CO TYLKO ZECHCESZ??

Uczestnicząc w wyzwaniu nauczysz sie metod, dzięki którym będziesz wiedziała jak najlepiej budować sieć konsumentów, jak najefektywniej układać strukturę, jak zapraszać osoby do Twojego sklepu, skąd te osoby wogóle wziąć, żeby nie biegać po znajomych. Dowiesz się jak wykorzystać media społecznościowe do budowania biznesu, jak tworzyć post startowy, co publikować i w jakim celu( konkretne pomysły), jak działać na grupach zewnętrznych itd

Dyrektorzy prowadzący wyzwanie przedstawią Ci sposoby, których używają na codzień i dzięki temu generują dochody. Ja biorę udział w tym wyzwaniu i już wiem, że to była jedna z lepszych decyzji, po wielu nie udanych próbach działania w marketingu sieciowym, a wiedza zdobyta podczas szkoleń przydaje się także w świecie ofline. By dołączyć do wyzwania wejdź na tą stronę, ale tylko wtedy, gdy poczujesz tak całym sercem, że jesteś gotowa do działania, do zmiany, gdy jesteś pewna, że dasz z siebie wszystko, że tym razem się nie poddasz, tylko wtedy wydarzy się to czego pragniesz.

💥 Czy stać Cię na to, by odpuścić i przejść obojętnie obok tego wyzwania???

Jak zakwalifikować się do wyzwania?
Przejdź przez system, który krok po kroku pokieruje Cię do wyzwania. Co więcej, taki gotowy automatyczny system rekrutacyjny do budowania własnego biznesu online, otrzymasz ode mnie za darmo. Wystarczy, że dołączysz do wyzwania. Inni network marketerzy ciągle główkują, jak rekrutować więcej osób do swojego biznesu online. My śpimy spokojnie, bo mamy zautomatyzowany system, który dla nas pracuje 😉 Przejdź przez system i poznaj szczegóły.

Każde doświadczenie jest Twoim nauczycielem. Zobacz, czego nauczy Cię ta sytuacja, to wyzwanie. Nawet jeśli wcześniej poniosłaś porażkę, to zdobyłaś bezcenne doświadczenie. Rozwijaj się dalej. Ten rozwój jest ważniejszy niż trwanie w miejscu, na pozycji, która tylko z pozoru jest bezpieczna. Nie bój się i idź za zaufaniem, swoją własną drogą i wytrwale podążaj do celu. Życzę Ci byś podjęła słuszną i świadomą decyzję. Byś była wolna od lęku przed nieznanym, odważna, spokojna i nieustraszona!

Żyjesz tu i teraz, zmieniaj się, chociażby po trochu na lepsze. Nie stój w miejscu, w każdej dziedzinie Twojego życia
coś może działać lepiej. Samodoskonalenie to proces na całe życie. Zawsze możesz być lepsza.

Bądź otwarta na nowe możliwości

Wszystko wokół nas nieustannie się zmienia. Dlatego trzeba być cały czas otwartą na możliwości, które po prostu co jakiś czas się pojawiają. Niektóre osoby boją sie nawet myśleć o zmianach… być może Ty przywykłaś do obecnego stanu rzeczy, trudno jest Ci ruszyć z miejsca i poddajesz się. Pamiętaj, że trzeba się rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Najlepiej każdego dnia poszerzaj swoje horyzonty.

Mądrze inwestuj czas

Z kim sie spotykasz? Kogo oglądasz? Kogo czytasz? Kogo słuchasz? W co się angażujesz? Jeśli spędzasz czas z niewłaściwymi osobami, dosłownie chłoniesz ich przekonania i ograniczenia. Dotyczy to zarówno kontaktów osobistych, jak i tych podejmowanych za pośrednictwem wszelkich mediów. Czy podoba Ci się styl życia osoby, której profil na facebooku podziwiasz? Czy pragniesz być taka jak ona? A może kieruje Tobą wyłącznie krytyka, niezdrowa ciekawość, która infekuje Ciebie i całe Twoje życie? Jeśli pragniesz sie rozwijać i zarabiać on-line, to otaczaj się osobami, które osiągnęły już to co Ty chcesz osiągnąć. Szukaj nauczycieli i nie muszą to być żadne wielkie i uznane autorytety, ale na przykład kobieta, która jest wspaniałą matką i świetną liderką. Jak sobie radzi z pracą i wychowaniem dzieci? Pytaj, dowiaduj się, spróbuj się zainspirować. Na każdym etapie naszego życia i w każdym wieku możemy uczyć się czegoś nowego. Rozmowy, spotkanie z taką osobą są bezcenne, wymiana doświadczeń, spostrzeżeń, problemów i ciekawostek da Ci motywację do działania. No i wiedzę przede wszystkim. Bardzo często boimy się zacząć, ponieważ tak naprawdę boimy się, że nie skończymy tego co zaczęliśmy, przez co staniemy się bardziej nieszczęśliwi. Ale nie robiąc nic — cofamy się.

#Podajdalej Wszystko, co musisz zrobić to, to.

Znajdź kilka osób każdego miesiąca, które chcą korzystać z dobrej jakości kosmetyków oraz obniżyć swoje rachunki za kosmetyki, suplementy, środki czystości i zacząć mieć dodatkowe pieniądze do wydawania według własnego uznania. A po kilku miesiącach liczba klientów sklepu internetowego wystarczy, aby zarobić dodatkowe pieniądze na co tylko chcesz 😉

Krok 1 Nie zmieniaj. Nadal polecaj rzeczy, które lubisz, na przykład ulubione kosmetyki, ulubioną restaurację lub ulubione hobby weekendowe. Następnie zarejestruj się za darmo. Rozejrzyj się po sklepie i wybierz produkty dla siebie. Zakupy robisz wtedy kiedy chcesz, nie trzeba robić ich co miesiąc. Jeśli chcesz polecać produkty, zrób pierwsze zamówienie, wtedy otrzymasz swój unikalny link referencyjny i podajesz go dalej, dzięki polecaniu sklepu otrzymasz prowizję i będziesz mogła otrzymać swoje ulubione produkty za darmo.

Krok 2 Pokaż znajomym osobom, jak uzyskać natychmiastową zniżkę na produkty codziennego użytku, rejestrując się w sklepie. Wyślij swój link do darmowej rejestracji. Znajdziesz go w zakładce struktura-> linki referencyjne, po zrobieniu pierwszego zamówienia. Zauważ, że nie robisz nic specjalnego, nic fantastycznego, nic innowacyjnego, nic superinteligentnego. Poprostu podajesz tą informację dalej. Polecanie się opłaca więc podaj dalej i pamiętaj o gotowym automatycznym systemie, który pomoże Ci pozyskać nowych Partnerów Biznesowych.

Krok 3 Wystarczy, że pomożesz jednej osobie tygodniowo uzyskać zniżkę, pokazując jej, jak za darmo zarejestrować się w sklepie online. A potem otrzymasz prowizję, którą możesz wykorzystać na zakupy w tym sklepie i otrzymać produkty za darmo. Jak każdy płacisz za perfumy, kosmetyki, suplementy, środki czystości itd, Prawda? Więc czy byłoby dobrze, gdybyś pomogła kilku swoim znajomym zaoszczędzić pieniądze i sama otrzymać darmowe produkty? Wystarczy, że podasz informację o sklepie internetowym dalej. Dołącz również do grupy na FB ( dołączysz do niej, gdy przejdziesz przez automatyczny system rekrutacyjny), by się zainspirować, zmotywować do działania i zdobyć potrzebną Ci wiedzę. Przebywanie z osobami, które idą w tym samym kierunku, jest świetnym sposobem na zyskanie motywacji.

Podsumowanie

W procesie rozwoju każdy porusza się w swoim własnym tempie. Niektóre osoby odmawiają współpracy, powielają dotychczasowe błędy, zwalają winę za swoje życiowe niepowodzenia na innych i nie są w stanie dostrzec, że przeciwności losu to w istocie lekcje od mądrego Stwórcy. Inni rozwijają się szybciej, są otwarci na zmiany, biorą odpowiedzialność za swoje czyny i z pokorą przyjmują to, co przynosi im życie. Przepracowują swoje lekcje krok po kroku, dlatego nie muszą w kółko powtarzać tych samych błędów i ciągle przechodzić przez te same, bolesne procesy. Zamiast tego wchodzą na kolejny poziom. Podejmując wyzwania, widzą w nich szansę i zapowiedź lepszego życia. Nasze wyzwania wcale się nie kończą, w miejsce jednych pojawiają się inne, kolejne. Jest w nas wiele różnych blokad i wzorców myślowych, których istnienie należy sobie uświadomić, a nastepnie próbować je usunąć i zmienić. Wyzwanie 12 tygodniowe ma Cię nauczyć, jak krok po kroku wypracować dodatkowy dochód. Za każdym razem dostajemy to co w danej chwili jest dla nas najważniejsze. Czas cały czas płynie, dlatego trzeba działać teraz. Teraz, kiedy pokazałam Ci automatyczny system rekrutacyjny, dzięki któremu możesz poprawić swoje finanse, kiedy zaczynasz?

Na koniec proszę Cię o udostępnienie tego wpisu innym. Niech inni również skorzystają z tych porad. Podejmą wyzwanie i poprawią swoją sytuację finansową. Pamiętaj dobro wraca. Podaj Dalej!

6 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *