programy partnerskie
Praca zdalna,  Strona główna

Programy Partnerskie. Czy da się zarabiać bez inwestycji ?

Programy partnerskie to niezwykle prosty i wygodny sposób na dodatkowe pieniądze. Dzięki wysokim marżom możesz zapewnić sobie dodatkowe źródło dochodu. Pandemia koronawirusa zmieniła naszą rzeczywistość, wiele osób zmusiło to do zmiany myślenia o zarabianiu i szukania nowych rozwiązań. Wiele firm jest pozamykanych, ludzie tracą pracę, wzrasta bezrobocie. Praca zdalna stała się najnowocześniejszym trendem i jest najbardziej poszukiwana.

Pytanie, czy da się zarabiać bez inwestycji? Oczywiście, wystarczy wykorzystać potencjał programów partnerskich. Jak to zrobić? Szczegóły opisuję w tym wpisie.
Zarabianie w sieci Internet bez inwestycji jest możliwe, między innymi, dzięki afiliacji. Warto wziąć pod uwagę programy partnerskie jako prostą metodę na zarabianie online.

Programy partnerskie – jak to działa i kto na tym zarabia?

Program partnerski polega na polecaniu produktów lub usług danego sklepu lub strony. Za każdego poleconego przez ciebie klienta, który dokona zakupu, ty jako partner otrzymujesz wynagrodzenie. Programy partnerskie są darmowe i nie ponosisz żadnych opłat z tytułu uczestniczenia w nich, możesz jedynie zarobić. Zaletą programów partnerskich jest łatwy start – wystarczy się zarejestrować i można zarabiać od zaraz. Rejestracja jest prosta i szybka, zajmuje około 30 sekund, gdyż wystarczy podać adres email oraz hasło. Po rejestracji, należy kliknąć w link aktywujący, który zostaje przesłany na adres email podany podczas rejestracji. Dzięki programom partnerskim możesz otrzymywać ciekawe prowizje, wystarczy dołączyć do dowolnej liczby programów partnerskich i już można zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet.

Dzięki programom partnerskim może zarabiać każda strona zaangażowana we współpracę:

Reklamodawca – Jako reklamodawca płacisz wyłącznie za określone efekty i zrealizowane akcje: sprzedaż, pozyskanie użytkownika, rejestracja w serwisie. Sprzedajesz więcej, dzięki poleceniom wydawców.

Wydawca – wydawcą w programach partnerskich może być każdy, kto w dużym lub mniejszym stopniu działa online np. właściciel serwisów tematycznych, bloger, influancer, Youtuber, użytkownik social media ( Facebook, Instagram, Snapchat, Pineterest), a także właściciel legalnych baz mailingowych. Jeśli jesteś jedną z tych osób możesz polecać produkty w ramach programów partnerskich, dzięki temu sklepy zarabiają więcej, a Ty otrzymujesz prowizje od sprzedaży. Możesz zarabiać prowizję od sprzedaży na polecaniu produktów, bez konieczności posiadania tych produktów. Aby zostać wydawcą nie trzeba prowadzić serwisu, wystarczy fanpage na Facebooku, konto na Instagramie czy kanał na Youtubie.

Sieć afiliacyjna – zarabia prowizje od sprzedaży, dzięki udostępnianiu systemu do wspołpracy Reklamodawców z Wydawcami

Co konkretnie otrzymujesz dołączając do programu partnerskiego? Przejdźmy do konkretów, bo wiem, że tego oczekujesz. Oto lista korzyści:

👉 programy partnerskie są darmowe i nie ponosisz żadnych opłat z tytułu uczestniczenia w nich, możesz jedynie zarobić. Nie musisz też robić comiesięcznych zakupów.

👉 zaletą programów partnerskich jest łatwy start – wystarczy się zarejestrować i można zarabiać od zaraz.

👉 program partnerski, to skuteczna metoda zapewnienia sobie dodatkowego źródła dochodu. Możesz też poświęcić temu więcej czasu i stworzyć regularne źródło dochodu.

👉 promujesz produkty i usługi, do których jesteś przekonany. Reklamujesz tylko wybrane przez siebie sklepy i ich oferty. Nie jesteś zobowiązana do promowania konkretnych produktów czy kategorii. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie.

👉 jako wydawca otrzymujesz dostęp do programów partnerskich i wszelkich narzędzi umożliwiających ci promowanie produktów na własnej powierzchni online

👉 jako reklamodawca możesz udostępniać swoją ofertę nieograniczonej liczbie wydawców

👉 system afiliacyjny dostarcza ci całego zaplecza technicznego oraz wsparcie, aby współpraca przebiegała sprawnie i z korzyścią dla każdej ze stron.

👉 jeśli prowadzisz bloga lub fanpage na facebooku polecając tam wartościowe i interesujące usługi, bądź produkty możesz być cennym źródłem informacji dla swojej internetowej społeczności

👉 prowizja jest doliczana do twojego konta automatycznie i po przekroczeniu określonej kwoty możesz wypłacić sobie uzbieraną sumę.

👉 masz do dyspozycji prosty i intuicyjny panel, gdzie możesz sprawdzić dużą ilość danych np. klienci, zakupy, transakcje udane i nieudane, statystyki, przekierowania itd

👉 otrzymujesz dostęp do materiałów, w któych dowiesz się w jaki sposób zarabiać na afiliacji, a także doradztwo techniczne na najwyższym poziomie

👉 tutaj nie ma żadnego ryzyka, ponieważ rejestracja i uczestnictwo w programach partnerskich jest całkowicie bezpłatne.

👉 praca zdalna pozwoli ci zredukować stres, podnieść poziom satysfakcji i da ci możliwość swobodnego planowania dnia.

Mam nadzieję, że te argumenty przekonały Cię do programów partnerskich i nie masz już żadnych wątpliwości. Jeśli jednak chciałabyś dowiedzieć się więcej na ten temat, to chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Czy programy partnerskie są dla każdego?


Do programu afiljacyjnego może dołączyć każdy, niezależnie czy jesteś blogerem,czy masz konto na Instagramie, czy może w ogóle nie masz swojej witryny czy swojego miejsca w sieci, ale chcesz promować program partnerski wśród znajomych. Możesz to zrobić, wysyłając link partnerski znajomym w wiadomości prywatnej na Facebooku, możesz go również opublikować na swojej tablicy lub wysłać mailem. Jak widzisz, każdy może spróbować swoich sił w afiliacji. Współpraca z programami partnerskimi może być interesująca dla freelancerów, studentów, osób starszych lub mam na macierzyńskim. Dlaczego tak jest? Dlatego, że każdy może nauczyć się pracować zdalnie i każdy może zarabiać na afiliacji.

Na pewno zastanawiasz się jak zacząć przy pomocy social media zarabiać 1000, 2000, 4000, 5000 zł i więcej…

Jeśli aktywnie działasz na różnych serwisach społecznościowych jak Faceboook, Instagram, YouTube itd spróbuj wykorzystać to na swoją korzyść. Zarabianie na Facebooku jest możliwe. Aktywne linki afiliacyjne możesz wkleić bezpośrednio w treści posta, w opisie grafiki lub filmu. Możesz wkleić również sam link, bez dodatkowej treści. Tworzenie wpisów zawierających linki afiliacyjne nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności. Umiejętne umieszczanie linków w serwisach społecznościowych, które najczęściej mają bardzo duże zasięgi, może przynieść ci sporo kliknięć i co za tym idzie prowizji. Linki możesz umieszczać w komentarzach na popularnych blogach innych osób. Pamiętaj jednak, by trzymać się tematu i nie spamować.

Podoba ci się idea programów partnerskich, ale obawiasz się, że nie będziesz miała czasu, żeby z nich korzystać?
Każdy z nas ma ograniczone zasoby czasu, pomyśl jednak o tym, ile czasu marnujesz codziennie w mediach społecznościowych czy stojąc w korkach? Dołączenie do sieci afiliacji i aktywne promowanie spowoduje, że produktywnie spędzisz czas i jeszcze przy tym zarobisz.

Lista najlepszych programów partnerskich

W Polsce istnieje około 70 sieci afiliacyjnych, dzięki którym można zarabiać na różnego rodzaju produktach i usługach w Internecie, więc napewno każdy znajdzie swoją grupę docelową i swój produkt, który da radę z powodzeniem promować. Mogą to być usługi bankowe, oferty sklepów internetowych, czy konkretne produkty takie jak suplementy.

Jeśli już zdecydowałaś się na spróbowanie swoich sił w zarabianiu przez internet i programach partnerskich, to poniżej przedstawiam ci moją propozycję ciekawych programów partnerskich.

1. WebWaveCMS – Kreator stron www, hosting, poczta, wsparcie – wszystko w jednym miejscu. W WebWave możesz tworzyć strony www, włączyć dla nich szybki i niezawodny hosting, zarejestrować domenę dla swojej strony i wiele więcej. Każdy partner programu może liczyć na pomoc przydzielonego mu konsultanta. Każdy, komu polecisz WebWave, otrzyma 30% zniżki na zakup swojego pierwszego pakietu premium. Ty otrzymasz 30% prowizji od dokonanej wpłaty!

2. MyLead – jest programem partnerskim, który cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród osób korzystających z tego typu form zarabiania dodatkowej gotówki. W MyLead rejestrujesz się, odnajdujesz program związany z tematyką, która interesuje twoich fanów i oferujesz im go. Praktycznie nie masz żadnych barier w spełnianiu potrzeb twoich klientów. Serwis MyLead to innowacyjna sieć afiliacyjna, gromadzi aktualnie ponad 1500 programów partnerskich. Umożliwi Ci zarabianie przez Internet na kilka sposobów. Koniecznie go wypróbuj.

3. WebePartners – 3 400 000 tyle jest produktów w bazie WebePartners, na których możesz zarabiać, dzięki linkom afiliacyjnym, widżetom produktowym i banerom. Dołącz do jednej z najlepszych sieci afiliacyjnych. Polecaj produkty online i zarabiaj.

4. Złote Myśli – jest to niewątpliwie jeden z najstarszych PP w Polsce. Popularny ze względu na specyficzny typ książek, a mianowicie są to książki dla ludzi sukcesu dotyczące motywacji, zarabiania pieniędzy, samodoskonalenia czy nawet e-biznesu.

5. Shorte link – strona do skracania linków shorte.st pozwala zarabiać na dwa sposoby. Porzez skracanie linków i umieszczanie ich w różnych miejscach w Internecie oraz polecanie shorte.st i otrzymywanie 20% z przychodu osoby poleconej. Wypłata już od 5$ na twoje konto paypal.

6. EcomPartners – W programie Ecompartners najniższa prowizja za wygenerowanie przez Ciebie sprzedaży w dowolnym sklepie wynosi rekordowe 20% – jest to największa stawka w Polsce jeśli chodzi o produkty fizyczne. Czasem sięga ona nawet 50%, jeśli wybierzesz do promocji produkt cyfrowy, np. ebook.

7. Strefakursów – Każda osoba, która zarejestruje się z tego linku otrzyma 30 zł zaraz po rejestracji konta lub 20% więcej licencji przy zakupie pakietu dla firm. Dzięki „Strefie kursów’ możesz promować największy polski serwis szkoleniowy online – wybieraj spośród setek profesjonalnych szkoleń i zarabiaj aż 50% prowizji.

8.  ComperiaLead – Jest to bardzo dobry finansowy program partnerski skierowany do wszystkich użytkowników Internetu, którzy poważnie myślą o zarabianiu w sieci. Dzięki niemu możemy polecać produkty finansowe, uzyskujemy dostęp do profesjonalnych porównań kredytów, kont bankowych oraz lokat.

Mam nadzieję, że ta lista zainspiruje Cię do skorzystania z afiliacji na swoim blogu lub w social media.

Podsumowując

Linki afiliacyjne to najszybsza metoda zarabiania na polecaniu produktów. Kochają je blogerzy i użytkownicy social mediów. To najszybszy sposób aby monetyzować każde działanie online. Jeśli prowadzisz bloga, stronę www lub jesteś aktywna w social mediach, to może być idealne zajęcie dla Ciebie.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości, czy w Twoim przypadku, afiliacja może się opłacać, to po prostu spróbuj.

Jeśli ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny, proszę podziel się nim z innymi, klikając w ikonkę Facebooka poniżej. Będzie to dla mnie sygnałem, że to, co piszę, jest komuś przydatne i inspirujące. Dziękuję.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.