souvre
Dla zdrowia i urody,  Strona główna

Souvre – Dlaczego warto podjąć decyzję teraz?

Souvre Internationale to polska firma, która promuje nowy wymiar marketingu społecznościowego, oferuje wyjątkowe produkty codziennego użytku w połączeniu z produktami klasy premium. Pozwala swoim Partnerom budować stabilny i długotrwały biznes. Projekt Souvre wyróżnia konkurencyjny system motywacyjny i prowizyjny, a także profesjonalna obsługa i transparentność biznesu oraz otwartość na innowacyjne rozwiązania.

Pamiętaj jednak, że sama rejestracja w którejkolwiek firmie marketingu sieciowego, bez zaangażowania w pracę, nie zagwarantuje Ci kokosów, ale pozwoli zaoszczędzić znaczną kwotę pieniędzy. Sto, dwieście czy trzysta złotych miesięcznie — to kwota, jaką możesz zaoszczędzić, rejestrując się w firmie marketingu sieciowego, z której produktu korzystasz codziennie.

Warto podjąć współpracę z firmą Souvre, która ma w swojej ofercie produkty do codziennej pielęgnacji ciała, perfumy i suplementy diety. Kupując w sklepie internetowym oszczędzasz znaczną ilość pieniędzy, kupując produkty w cenach hurtowych. Przy codziennych zakupach zazwyczaj nie zwracamy uwagi na takie kwoty, jednak gdyby podliczyć, ile rocznie wydajemy na szampony, kremy, perfumy, pasty do zębów, witaminy itp. doszlibyśmy do wniosku, że warto nabywać je w jednym sklepie internetowym po cenach hurtowych.

Sklep internetowy Souvre

Strona sklepu Souvre jest jak większość stron sklepów internetowych, które wpisujesz w wyszukiwarkę google. Warto podkreślić, że jest to sklep, w którym bardzo łatwo i intuicyjnie zrobisz zakupy, a w dzisiejszych czasach wiekszość z nas kupuje produkty online. Zrobienie pierwszego zamówienia nie jest jakąś wielką filozofią, wystarczy otworzyć stronę sklepu Souvre, a po zarejestrowaniu się, po lewej stronie znajdziesz pasek narzędzi i katalog z produktami, w którym wybierasz produkty, które chciałabyś przetestować, zapewniam Cię, że i tak z większości tych poduktów korzystasz na codzień. Polecam zacząć od przetestowania perfum, kuracji kolagenowych lub skorzystaj z programu dietfree, żebyś mogła przekonać się jak wysokiej jakości są produkty souvre, jak bardzo są wyjątkowe i jak bardzo wyróżniają się na rynku oraz jak prosto jest robić biznes w oparciu o takie produkty.

Większość osób dołączających do marketingu sieciowego myśli o tym, żeby mieć jak najwięcej partnerów biznesowych, żeby ta nasza sieć konsumentów rozrastała sie jak najszybciej. Tak naprawdę, to nie ilość jest ważna, ale jakość, czyli ważne jest to, czy Twój potencjalny partner bedzie robił zakupy w tym sklepie i czy będzie wracać na zakupy, bo jeśli nie będzie wracał do sklepu, to nie ważne jest czy będziesz mieć dziesięciu, pięćdziecięciu czy stu partnerów skoro oni nie będa robić zakupów w sklepie. W Souvre masz dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie zdobędziesz wiedzę na temat produktów, ponieważ nasze wyniki finansowe uzależnione są od zakupów.

Jakość, a nie bylejakość

Bardzo ważny w marketingu sieciowym jest odpowiedni produkt i przystępna cena. Taka, aby każdy mógł sobie na dany produkt pozwolić. Produkty codziennego użytku, nawet w niskich cenach, gwarantują stały wzrost sprzedaży, jeśli oczywiście ich jakość zachęca do ponownego zakupu. W produktach Souvre wykorzystuje się naturalne składniki, co w dzisiejszych czasach jest bardzo cenione przez konsumentów. Dodatkowo uważam, że jest to firma, która świetnie się nadaje dla osób początkujących w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, ze względu na niskie progi gwarantujące awans na wyższy poziom rabatowy oraz prosty i szybki start w postaci 12 tygodniowego wyzwania, po którym od samego początku będziesz wiedziała co robić, ponieważ dyrektorzy firmy Souvre poprowadzą Cię krok po kroku, tak byś po 12 tygodniach wypracowała sobie powtarzalny dochód na poziomie minimum 1000 -2000 zł misięcznie. Warunek jest jeden: Twoje pełne zaangażowanie i wykonywanie zadań !!!

Możliwości Finansowe – JAK TO DZIAŁA?

Poprzez rejestrowanie NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW do platformy sklepu internetowego tworzysz dla niej SIEĆ KLIENTÓW ROBIĄCYCH ZAKUPY dla siebie, rodziny, czy chcących zarobić dodatkowe pieniądze na sprzedaży, dzięki czemu powstaje OBRÓT PRODUKTEM, z którego zyskami co miesiąc dzieli się firma z najbardziej zangażowanymi partnerami! Stworzenie własnej sieci zakupowo-sprzedażowej daje Tobie możliwość osiągnięcia niezależności finansowej oraz czasowej! Jak to możliwe? Dołączając kolejnych użytkowników do platformy, wykonujesz jednorazową pracę, polegającą na odpowiednim wprowadzeniu ich do sklepu, oraz przekazaniu odpowiednich dla nich wskazówek.

Nowi użytkownicy robiąc zakupy w ilości jakiej chcą, gdzie chcą, kiedy chcą, nie będą potrzebowali Twojej pomocy, gdyż obsłuży ich sklep internetowy, produkty dostarczy im kurier, a każdorazowo kiedy taki zakup nastąpi prowizję otrzymasz Ty! Bo to w końcu Ty zaprosiłaś ich do korzystania ze sklepu. Nie zapomnij o tym, by osoby te nauczyć tego co Ty potrafisz, gdyż dzięki temu Twoja sieć konsumentów będzie Ci wdzięczna, a wśród niej znajdą się tacy, którzy dla własnych potrzeb również zaangażują się w jej rozbudowę!

JAK ZACZĄĆ? Rejestrując się na stronie internetowej SOUVRE INTERNATIONALE otrzymasz wiadomość na swój adres e-mail, w której będzie znajdował się link aktywacyjny, który po kliknięciu spowoduje aktywowanie Twojego konta, a potwierdzeniem tego będzie automatyczne zalogowanie Ciebie do sklepu. Na pocztę otrzymasz również numer login, czyli losowo nadany Twój indywidualny identyfikator. Po zalogowaniu masz dostęp do całej oferty sklepu internetowego SOUVRE INTERNATIONALE. Następnie zrób pierwsze zamówienie w sklepie za minimum 100 pkt (każdy produkt ma przypisaną ilość punktów). Po zrobieniu zamówienia w Twoim panelu ( zakładka struktura) uaktywni sie Twój unikalny link afiliacyjny. Skopiuj go i wyślij znajomym zapraszając ich do zakupów w sklepie. Wyłącznie osoby zarejestrowane jako Partner ( około 30 % upustu na zakupy), oraz Odbiorca (uprawniony do około 10% rabatu) mają możliwość składania zamówień w sklepie internetowym SOUVRE INTERNATIONALE. Na pierwsze zakupy otrzymasz, uwaga, aż 50% zniżki na top produkty. Zaloguj się na stronie internetowej podając swój Numer Identyfikacyjny (login) oraz hasło. Przejdź do zakładki SKLEP->Produkty, wybierz interesujące Ciebie produkty i dodaj je do swojego KOSZYKA. Polecaj innym i zarabiaj! Możesz kupować produkty dla siebie i swoich najbliższych, zwyczajnie oszczędzając przy każdej zakupionej sztuce. Jak również, potraktować tę współpracę, jako źródło dodatkowego zysku, ponieważ polecając produkty innym, zarabiasz na marży.

CO DALEJ? Słuchaj wskazówek bardziej doświadczonych liderów i dołącz do 12 tygodniowego wyzwania. Na początek znajdź wśród swojego najbliższego otoczenia osoby, które mogłyby kupować produkty dla siebie, chcą dorobić kilkaset złotych miesięcznie lub stać się zupełnie niezależnymi finansowo i daj im po prostu dostęp do tej internetowej platformy! Pamiętaj ! Polecanie się opłaca.

Podsumowanie

Ludzie dołączają do firm marketingu sieciowego, ponieważ chcą korzystać z jakościowych produktów, inni chcą przebywać w ciekawym środowisku, które się rozwija. a jeszcze inni będą zainteresowani zarabianiem pieniędzy. A Ty? Jakie jest Twoje po co? Może zmienisz coś dzisiaj, albo przynajmniej zrobisz jakiś ruch w kierunku zmiany tego, co Ci się nie podoba? Liczy się dzisiaj. To, co zrobisz teraz, decyduje o jakości Twojego czasu i o tym, jak będzie wyglądać Twoja przyszłość.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *