Ciekawe miejsca,  Strona główna

Weekend Majowy nad Jeziorem

Jeśli szukacie doskonałego miejsca na rodzinny wypoczynek nad jeziorem to koniecznie wybierzcie się do Agroturystyki u Tadzia na Górce w Giewartowie. Czysta natura i piękne widoki, a pobliska plaża ma wszystko to, czego potrzeba do szczęścia dzieciom: trawkę, piasek, łagodne dno i pomost. Sielski klimat, któremu nie da się oprzeć, cudowne miejsce na spędzenie czasu z dziećmi.

Niebo z widokiem na raj, a przed oczami jezioro

Domek urzadzony jest ze smakiem, ciepły, przytulny, idealny dla każdego! Posiada wspaniałe wnętrza, w których widać dbałość o najdrobniejszy szczegół. Jest wygodny i urządzony z sercem i gustem. Przed domkiem znajduje się wiele miejsc do zwykłego posiedzenia sobie i odpoczywania na łonie natury. Do jeziora jest krótki dystans na wypadek ochoty na kapiel. Wieczorami z poziomu tarasu możemy podziwiać szałowe zachody slońca, a gwiazdy mamy na wyciągnięcie dłoni…

Ogniskowe gawędy

Wieczorny czas spędzaliśmy przy ognisku i muzyce oraz zachwycaliśmy się widokami zachodzącego słońca, dzieci natomiast podziwiały wysokie płomienie. Były również soczyste kiełbaski i pieczone ziemniaki, które z ogniska smakują najlepiej. Nic nie zastąpi ogniska, tego ciepła, które z niego bije, spokoju i wolno płynącego czasu. Myśli wtedy krążą swobodnie, możemy się odprężyć i zrelaksować, a atmosfera jest niepowtarzalna.

Natura wycisza, uspokaja i koi nerwy…

Wypoczynek z dala od miasta jest zawsze świetną okazją do kontaktu z naturą. Dzieci podczas pobytu nad jeziorem mają możliwość rozwijania swoich pasji np. wędkowania. Mogą również pograć w piłkę i spędzić czas na świeżym powietrzu. Dzięki temu mogą odciąć się od internetu czy telewizji i wciąż świetnie się bawić. Zdecydowanie warto wybrać się na wypoczynek nad jeziorem i pokazać dzieciom, jak piękna jest otaczająca nas przyroda. Nad wodą mogą spotkać wiele gatunków ptaków, ssaków i owadów, które zawsze fascynują najmłodsze dzieci. Taki wyjazd napewno będzie dla nich niezapomnianym przeżyciem!

Wypoczynek nad jeziorem

Każdy, kto marzy o udanym wypoczynku w rodzinnym gronie, nie musi wcale daleko jechać. Często już w najbliższej okolicy można odnaleźć ciekawe miejsca nad jeziorem i takim właśnie miejscem w mojej okolicy jest Agroturystyka u Tadzia na Górce, którą serdecznie polecam. Tutaj z pewnością spedzicie miło czas i będziecie sie dobrze bawić. Wspaniałe miejsce na relaks i odpoczynek. Świetna energia i urokliwe jeziorko. Zielone otoczenie daje możliwość głębokiego wyciszenia się, a kontakt z naturą pozwoli wam naładować baterie na długi czas. Co tu więcej mówić – fantastyczne miejsce i fantastyczni gospodarze.

Życzę udanego wypoczynku 🙂

13 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *