Strona główna,  Zdrowy styl życia

YourFitWay- aplikacja do chodzenia i biegania

YourFitWay – aplikacja do chodzenia i biegania, czy znasz już tą aplikacje? Jeśli nie, to koniecznie przeczytaj ten wpis. YourFitWay to jedna z najbardziej innowacyjnych aplikacji, która łaczy w sobie zdrowy tryb życia i możliwość zarabiania pieniędzy. Oferuje nagrody, zaprasza do wykonania challenge 10.000 kroków dziennie i uczy systematyczności. Aplikacja mobilna YourFitWay została stworzona po to, by ludzie na całym świecie poprawili swoją jakość życia poprzez bycie aktywnym fizycznie, dzięki temu zyskają zdrowie i lepszą kondycję. Aplikacja ta nigdy nie zostanie ukończona, będą dodawane kolejne udogodnienia dla osób, które chcą polepszyć swoje zdrowie, kondycję i finanse.

YourFitWay 🚶🚶‍♂️ Bądź aktywna, zyskaj zdrowie i zarabiaj pieniądze 💰💰💲💲 !

Zarabianie pieniędzy daje nam tak naprawdę chodzenie, czyli bycie aktywnym! Aplikacja nalicza nam kroki, nasze kroki wymieniamy na skrzynie, w których są punkty. Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów wymieniamy je na YourFitWayCoin, a coiny możemy wymienić na nagrody w postaci kuponu, który daje nam wejście do losowania puli wsród biegaczy lub osób chodzących, czyli na pieniądze lub też różnego rodzaju vouchery, które możemy wykorzystać w sklepach 4F, Adidas, Nike itd.

yourfitway

Chodzimy i zdobywamy kroki. Za nasze kroki wykupujemy skrzynie, w których znajdują się punkty. Dostępne są skrzynie za 1250 kroków, 2500 kroków i 5000 kroków, każda ze skrzyń daje nam inną liczbę punktów, raz dziennie dostajemy też bonusową skrzynię.

yourfitway

Punkty, które posiadamy wymieniamy na YourFitWayCoin’s.

yourfitway

Kolejny krok to wymiana YFWC na Nagrody ! YFWC możemy wymienić na nagrodę w postaci Ticket – Walker Giveaway, która daje nam uczestnictwo w podziale premii dla chodzących. Uczestnicząc w podziale puli mamy pewną niewiadomą i zabawę, gdyż nie wiemy ile osób kupiło ten bilet i jaka będzie premia do podziału 🙂

yourfitway

Wykonuj dodatkowe zadania np. zaproś znajomych do korzystania z aplikacji, otwórz 15 dużych skrzyń, otwórz 35 skrzyń itd. Za wykonane zadania otrzymujesz dodatkowe punkty

Jak się zarejestrować?

Aby móc sie zarejestrować w YourFitWay potrzebujesz “promotional partner code” czyli kod promocyjny partnera. Bez niego nie uda ci się zarejestrować w projekcie YourFitWay. Jak uzyskać kod partnera? Przejdź w link polecający i zarejestruj się. Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdej chwili.

Możesz skorzystać z instrukcji rejestracji w formie PDF

WAŻNE! Po rejestracji masz 7 dni na zakup wybranego pakietu. Po tym czasie konto zostanie zdezaktywowane.

Po rejestracji ↫↫↫↫↫ Wybierz właściwy Pakiet w YFW ↫↫↫↫↫

Zapraszaj swoich znajomych 👫👫 do wspólnych wyzwań i do zabawy, a otrzymasz za to dodatkowe korzyści !

Założyciele aplikacji wprowadzili system oparty na Programie Partnerskim, dzięki któremu użytkownicy, którzy zaproszą nowe osoby do Aplikacji otrzymają dodatkowe korzyści z tego tytułu ! Dzięki temu Aplikacja jak i cała społeczność będzie rozwijać się dużo szybciej, a co za tym idzie, osoby korzystające z aplikacji będą zadowolone z możliwości dodatkowego zarobku, ponieważ dostaną wynagrodzenie za samo chodzenie, a także za promowanie Apki.

Aplikacja YourFitWay 🚶‍♂️🚶 bazuje na miesięcznym abonamencie w wysokości $10

Pomyślisz pewnie – „Jest wiele bezpłatnych aplikacji, z których mogę korzystać”. Owszem, zgodzę się z tobą, sama przerobiłam ich kilka i wiesz co ci powiem? Żadna z nich nie zmotywowała mnie do takiej systematyczności jak aplikacja YourFitWay, inne apki owszem, zainstalowałam na telefonie i co? Tylko od czasu do czau przeszłam się, czy pobiegałam, bo o motywację było trudno 🤪. Natomiast z aplikacja YFW jest zupełnie inaczej, wychodzę codziennie, bo chcę ukończyć wyzwanie no i wiem, że jak chodzę to jeszcze mi za to płacą 😁💲💰

Poza tym aplikacja YFW jest grą w formie aplikacji. W tej grze wygrywasz zdrowie i pieniadze. Do tego masz wspierającą społeczność i kompletny model biznesowy. Pomyśl tylko:

👉 czy w tamtych aplikacjach masz zamknięte grupy w social media, gdzie ludzie mogą się poznawać, inspirować i motywować?

👉 czy w tamtych aplikacjach masz dostep do ekspertów z dziedziny zdrowia, sportu i rozwoju osobistego?

👉 czy masz tam grę/grywalizację, która mobilizuje do aktywności fizycznej? Masz rankingi, nominacje i uznania?

👉 czy w tamtych aplikacjach masz zabawę, otwieranie skrzyń, punkty i szanse na zarobienie pieniedzy?

👉 czy w ramach tamtej aplikacji masz regularne webinary, dostęp do liderów biznesu, szkolenia z rozwoju osobistego czy eventy?

👉 czy wiesz, że mając 4 osoby, które zaprosisz, masz aplikację z darmo?

👉 pomyślisz pewnie – „chodzę, a mam jeszcze płacić za coś, co będzie mi liczyć kroki?” – odpowiem ci tak, a co byś powiedziała na to, gdyby było na odwrót? Gdyby aplikacja płaciła tobie za to, że chodzisz?😉 Liczenie kroków, to tylko fragment tego produktu, jeśli chcesz poznać pełen zakres oferty, napisz do mnie. Jeśli brakuje ci informacji, to możemy spotkać się online bądź w realu i wszystko ci wyjaśnię.

Nie masz pieniędzy? Właśnie dlatego piszę ci o aplikacji YourFitWay. Jeśli po wielu latach pracy nie masz odłożonych kilku tysięcy złotych, to jakie masz perspektywy na to, że to się zmieni w najblizszym czasie? Czy w wykupieniu pakietu widzisz koszt czy inwestycje? Każda nowa rzecz budzi obawę, ale wielu ludzi, którzy podjęli próbę w rzeczywistości przekonali się, że dobrze się czują w tym biznesie. Ile zarabiamy w aplikacji YourFitWay? Dowiesz się TUTAJ.

Nadal nie jesteś przekonana do YourFitWay? 🤔

Do tej aplikacji można sie przekonać tylko w jeden sposób – używając jej. Przekonanie, to nie kwestia wiary, tylko wiedzy i sprawdzenia aplikacji porzez własny użytek. Jest tylko jeden warunek! 😁😎 Jeśli rozpoczynamy współpracę, to skupiamy się na celach, a nie na przeszkodach i marudzeniu. Tylko wtedy zrealizujemy cele.

Chodzenie jest najlepszym z lekarstw, jakie możemy naszemu organizmowi zaproponować. Zwłaszcza w czasie pandemii warto się chronić i zadbać o odporność. Poza tym – po pierwsze chodzisz – po drugie zarabiasz – po trzecie dbasz o siebie o swoje zdrowie, piękny wygląd i kondycję. Przeczytaj też plan na rozwój aplikacji Aplikacja YourFitWay, to świetna okazja dla osób, które chcą osiągnąć coś więcej i spelnić swoje marzenia.

Mówisz – jestem wierna mojej firmie.

Często słyszę to stwierdzenie od osób, którym porponuję korzystanie z aplikacji. Jesteś wierna swojej firmie? Świetnie, to napewno znakomita firma, ale powiedz mi, czy w mojej propozycji usłyszałaś, że masz od jutra zostawić firmę, której jesteś wierna? Czy produkt YourFitWay jest konkurencyjny do produktów twojej firmy? W oparciu o YFW możesz zbudować relacje z Partnerami na całym świecie, a mając zespół – osoby, które z tobą chodzą i zarabiają, możesz zaoferować im produkty firmy, której jesteś wierna.

Nie mam zaufania do MLM

Powiedz mi, z jakiego powodu nie masz zaufania do MLM ? Jakie doświadczenia masz w MLM, które spowodowały twój brak zaufania? Napisz proszę w komentarzu odpowiedzi na te pytania. Chętnie poczytam. Biznes MLM wymaga umiejętności i doświadczenia, żeby tu dobrze zarabiać. Z YFW możesz się tego nauczyć, pytanie tylko czy chcesz?

W obecnym świecie mamy spadek zaufania do wielu branż, nie ufamy bankom, firmom ubezpieczeniowym, farmaceutycznym itd, mimo to, te firmy mają się świetnie. To co mogę ci zaproponować to, to żebyś zaufała mi, ponieważ możemy razem robić biznes długoterminowo i na całym świecie.

Jak pozbyć się wymówki „Nie mam Czasu”⏰⏰?

Nie mów, że masz mało czasu, bo to słaba wymówka. Brakujący czas jest konsekwencją twojego działania, a nie cechą charakteru. To, że nam ciągle brakuje czasu jest pewną funkcją naszego umysłu, swoistym mechanizmem obronnym, chroniącym przed doświadczaniem siebie, uniknięcia zewnętrznych trudności lub lęku przed porażką. W tym biznesie możesz iść swoim tempem. Odpowiedz sobie na pytania: Czy teraz jesteś zadowolona z tego jak wyglada wymiana twojego czasu na pieniądze? Jeżeli dalej bedziesz robiła, to co robisz, to jakie są szanse, że będziesz miała wiecej czasu??

YourFitWay 🚶‍♂️🚶‍♂️ Zacznij dbać o zdrowie, kondycję i finanse.

Firma oddaje nam 75% zarobków, w tym aż 25% za bezpośredniego poleconego, nie jednorazowo tylko na zawsze. Dzięki temu możemy zbudować bardzo ciekawe zarobki znacznie powyżej 1000$ miesięcznie. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Uczymy od podstaw każdego, nie musisz mieć doświadczenia. Codzienne prowadzimy szkolenia, oraz uczymy taktyki działania krok po kroku.

Co tydzień każdy użytkownik dodatkowo może brać udział w rozdzieleniu puli bonusowej $ dla chodzących. Wystarczy aktywnie chodzić. Czyli dbasz o zdrowie i kondycję, a dodatkowo możesz zarobić. Zarabiamy z chodzenia co tydzień.

Na czym zarabia firma i jak dzielą się zyski ?

Podział zarobków w firmie: 75% – wszyscy Partnerzy (użytkownicy) 25% – zostaje w firmie

Skąd Biorą się Pieniądze w Firmie ? :

  • Subskrypcja za aplikację 
  • Zakupy w aplikacji
  • Reklama mark zewnętrznych

Chcesz promować aplikację i zarabiać więcej 💰💰 ?

Jeśli chcesz współpracować w projekcie ze mną mogę za darmo stworzyć dla Ciebie stronę www. Będzie tam twój link polecający. Dzięki temu możesz promować projekt na całym świecie. Przykładowa strona Otrzymasz dodatkowe bonusy, niektóre dostepne tylko dla naszej grupy. Co jakiś czas organizowane są rabaty lub darmowe kody.
Otrzymasz dostęp do szkoleń i instrukcji, jak krok po kroku osiągnąć wyniki finansowe w YourFitWay.

ღ(¯`◕‿◕´¯) DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY (¯`◕‿◕´¯)ღ

Jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie poprzez bycie aktywnym i poprzez uczestniczenie w wyzwaniu 10.000 kroków każdego dnia, a dodatkowo zarabiać na tym to ta Aplikacja jest w 100% dla Ciebie !

Dlaczego warto dołączyć dzisiaj 👀?

Bo dziś jest najlepszy czas, ludzie są w domach, pobierają aplikację i mogą spacerować. Dlaczego ten produkt, ta aplikacja? Bo to gra idealnie dostosowana na dzisiejsze czasy i potrzeby globalne. Bo to bezpieczny produkt abonamentowy, jak np. Netflix. Każdy chodzi, ale mało kto na tym zarabia. Jeśli masz telefon i możesz chodzić to nie zastanawiaj sie tylko dołącz do nas.

YourFitWay ma już dziś ponad 1000 użytkowników, chcesz czekać czy się angażujesz i działasz !!!

Dołącz do Społeczności YourFitWay Rejestracja KLIKNIJ TUTAJ !

Ciekawa jestem, czy jesteś otwarta, żeby się temu przyjrzeć i sprawdzić…? Nie martw się jeśli nie, poprostu pomyślałam, że zapytam 🙂

Dotarłaś do końca?
Mam dla Ciebie prezent. Dostęp za darmo do aplikacji na miesiąc. Napisz do mnie aby otrzymać Voucher bonusowy. Liczba voucherow ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy 🙂

Jeśli dołączysz do YourFitWay przed spotkaniem ze mną i prezentacją projektu to poinfomuj mnie o tym 🙂
Dodam Cię do naszych grup, bo samemu będzie Ci ciężko osiągnąć sukces. Siła jest w grupie 💪💪

8 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.