Witaj na moim blogu.

Nazywam się Marlena Gruszczyńska.

Założyłam tego bloga, ponieważ poczułam, że chcę rozwijać własne miejsce w sieci i dzielić się swoim punktem widzenia.

Piszę teksty, bo lubię, bo tak czuję, bo chcę dzielić się z Tobą wiedzą na temat rozwoju osobistego, duchowości, aktywności, zdrowia i chcę zarazić Cię pozytywnym myśleniem. Tak po prostu lubię pisać i tyle.

Moją misją jest praca nad osiągnięciem wewnętrznej doskonałości oraz służenie radą i pomocą tym wszytkim, którzy pragną rozwijać się duchowo i zgłębiać tajemnice wszechświata. Interesuje mnie psychologia, numerologia, duchowość i złożoność ludzkiego umysłu. Pokaże Ci też jak pokonać lęk.
Staram się z każdego dnia wyciągać wartościową lekcję. Potrafię się zatrzymać, zrezygnować z pośpiechu na rzecz spokoju. Nauczyłam się odpuszczać i akceptować to, co jest tu i teraz.

Moim celem jest dobra kondycja fizyczna i psychiczna, a także przyjemność i satysfakcja z tego co robię. Kocham konie i  jazdę konną i chodzę na “kijowe” spacery (Nordic Walking). Mam nadzieję, że uda mi się zarazić Ciebie tą pasją. Staram się, żeby jednym z elementów mojego codziennego rytmu dnia była aktywność fizyczna. Poza tym uwielbiam łapać momenty za pomocą aparatu fotograficznego i czytać inspirujące książki. Jestem pasjonatką jakości, a nie bylejakości.

Chcę, żeby ten blog był miejscem dodającym kobietom siły i więcej pewności siebie. Wierzę, że czasem wystarczy odrobina inspiracji z książek czy filmów, żeby zacząć świadomie kształtować swoje życie.

Niech ten blog będzie dla Ciebie miejscem, z którego czerpiesz wiedzę, a później dzielisz się nią z innymi oraz wykorzystujesz w swoim życiu. Dowiedziałaś się czegoś wartościowego? Podaj dalej i zmieniaj świat razem ze mną.

Moje motto:

„Jeżeli swoim życiem wywierasz pozytywny wpływ na innych i od Twojego życia zależy dobre i mądre życie innych ludzi to znaczy, że Twoje życie ma sens”