Witaj na moim blogu.

Nazywam się Marlena Gruszczyńska.

Założyłam tego bloga, ponieważ poczułam, że chcę rozwijać własne miejsce w sieci i dzielić się swoim punktem widzenia.

Piszę teksty bo lubię, bo tak czuję, bo chcę dzielić się z Tobą wiedzą na temat rozwoju osobistego, aktywności, zdrowia, coachingu, bo chcę zarazić Cię pozytywnym myśleniem, bo bywam w ciekawych miejscach, o których chciałabym Tobie opowiedzieć. Po prostu lubię pisać i tyle.

Moje atuty to łatwość wchodzenia w relacje, komunikatywność, otwartość i pozytywne nastawienie do życia. Nieustannie rozwijam się  i dokształcam, by przekazywać Ci wiedzę jak najlepiej. Jestem pasjonatką jakości, a nie bylejakości. Prowadzę zdrowy tryb życia dlatego aktywność sportowa jest dla mnie bardzo ważna.

Moim celem jest dobra kondycja fizyczna i psychiczna, a także przyjemność i satysfakcja z tego co robię. Kocham konie i  jazdę konną, od niedawna zafascynowana jestem aktywnością Nordic Walking, uwielbiam też basen i auqaerobik. Staram się, żeby jednym z elementów mojego codziennego rytmu dnia była aktywność fizyczna. Poza tym uwielbiam łapać momenty za pomocą aparatu fotograficznego i czytać inspirujące książki.

Chcę, żeby ten blog był miejscem dodającym kobietom siły i więcej pewności siebie. Wierzę, że czasem wystarczy odrobina inspiracji z książek, wywiadów czy filmów, żeby zacząć świadomie kształtować swoje życie.

Niech ten blog będzie dla Ciebie miejscem, z którego czerpiesz wiedzę, a później dzielisz się nią z innymi oraz wykorzystujesz w swoim życiu. Dowiedziałaś się czegoś wartościowego? Podaj dalej i zmieniaj świat razem ze mną.

Moje motto:

„Jeżeli swoim życiem wywierasz pozytywny wpływ na innych i od Twojego życia zależy dobre i mądre życie innych ludzi to znaczy, że Twoje życie ma sens”