hotel stara gorzelnia
Ciekawe miejsca,  Strona główna

Hotel Stara Gorzelnia w Licheniu

Hotel Stara Gorzelnia w Licheniu położony jest w bardzo uroczym miejscu tuż przy Jeziorze Licheńskim. Dzięki swojej dogodnej lokalizacji stanowi idealne miejsce zarówno na pobyty indywidualne jak i firmowe. W swojej ofercie hotel posiada noclegi, restaurację, zabytkowy pub i chatę grillową. Na terenie obiektu znajduje się również bezpłatny parking dla gości hotelowych. Pokoje są przestrzenne, wygodne, funkcjonalne i z przepięknym widokiem na jezioro. Do bazyliki oraz całego sanktuarium wystarczy przejść na drugą stronę ulicy.

W okresie letnim na terenie obiektu, tuż nad brzegiem Jeziora Licheńskiego można skorzystać z usług chaty grillowej. Chata otwarta jest zarówno dla gości hotelowych, jak i turystów oraz pielgrzymów, umożliwia organizację miłych spotkań z przepięknym widokiem na jezioro. Dodatkową atrakcją jest możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego, tj. rowerki wodne, kajaki i łódka wiosłowa.

Z eleganckiej restauracji jest widok na urokliwe jeziorko. Restauracja dostępna jest codziennie dla gości hotelowych, pielgrzymów oraz mieszkańców Lichenia. Jedzenie przygotowane przez kucharza Starej Gorzelni jest smaczne oraz szybko i estetycznie podane. Wszystkie dania po prostu pycha! Kelnerki i Kelnerzy oraz przemiła Pani Menager bardzo uprzejmi i otwarci na wszystkie prośby.

Na terenie hotelu „Stara Gorzelnia” znajduje się również „Strefa Piękna”, w której wykwalifikowany presonel zadba byś poczuła się pięknie i wyjątkowo. Możesz skorzystać z gabinetu kosmetycznego, gabinetu masażu oraz z solarium i sauny suchej.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

W Starej Gorzelni panuje bardzo miła atmosfera, a okolica świetnie nadaje się do spacerów, wycieczek rowerowych oraz wodnych. Można tutaj przyjechać odpocząć, ale również zorganizować niezapomnianą uroczystość np. ślub z widokiem na jezioro i wieczór panieński lub kawalerski zanim moment ślubu nadejdzie. Wszystko w okolicznościach przyrody, w spokoju i z dala od codziennych obowiązków.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *