Praca zdalna,  Strona główna

Dlaczego wybrałam DuoLife ?

Zapewne każda kobieta chce być niezależna, piękna i mieć mnóstwo wolnego czasu. Pytanie tylko, czy każda kobieta robi coś, aby taką się stać? Dziś opowiem Ci o projekcie, dzięki któremu możesz mieć to o czym marzysz i czego potrzebujesz. Zawsze chciałam zajmować się rzeczami przyjemnymi i pożytecznymi zarazem, dlatego też rozpoczęłam współpracę z DuoLife. Dzięki współpracy z tą firmą mogę zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny dzięki wysokiej jakości naturalnej suplementacji, a jednocześnie zarabiać dodatkowe pieniądze. Dbać o zdrowie chce każdy, ale nie każdy wie, że można dodatkowo na tym zarobić.

Powody, dla których dołączyłam do Klubu DuoLife to m.in zdrowie, o które chcę zadbać, ale także możliwość dorobienia sobie dodatkowych pieniędzy i perspektywa dochodów pasywnych oraz równie ważny dla mnie temat to rozwój osobisty. Poza tym zawsze stawiam na jakość! Postanowiłam więc wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie i zdrowie, gdyż uważam, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dzięki Klubowi DuoLife cyklicznie spotykam się z pasjonatami sportu i zdrowej diety. Zdobywam też najbardziej aktualną wiedzę w dziedzinie profilaktyki zdrowotnej. Dzięki produktom DuoLife mogę cieszyć się zdrowiem i być pełna energii na co dzień. I Tobie życzę tego samego.

Moja Historia

Moja historia nie jest jakaś wyjątkowa 🙂 Po prostu postanowiłam zmienić swoje złe nawyki i zadbać lepiej o zdrowie swoje i swojej rodziny 🙂 I pewnie jak większość osób na początku, sceptycznie podchodziłam do tej firmy i do produktów.
O firmie DuoLife słyszałam i czytałam w internecie dużo wcześniej, jednak nie wierzyłam w działanie suplementów, dlatego stwierdziłam, że nie są mi potrzebne i zwyczajnie nie wracałam do tego tematu. Po jakimś czasie odezwała sie do mnie znajoma, która wiedziała z jakim problemem zdrowotnym się zmagam i opowiedziała mi więcej o jednym z produktów. Zaproponowała wypróbowanie go, a że żadne leki nie pomagały to ratowałam się już wszystkim. Przez kilka miesięcy „testowałam” produkty na sobie i ku mojemu zdziwieniu szybko zauważyłam ich działanie i efekty. Stwierdziłam więc, że warto je polecać, swoją drogą trudno ich nie polecać 🙂 Ja jestem zachwychona działaniem i skutecznością produktów, które sama używam, dlatego dzielę się informacją o nich z Tobą.

Teraz nie wyobrażam sobie dnia bez kapsułek lub mojego ulubionego DuoLife Fiber, polecam go wszystkim osobom, ktore chcą wspierać prawidłowe funkcje swojego przewodu pokarmowego. W kilku moich wpisach poczytasz też o innych produktach DuoLife np. Keratin, Collagen czy Peeling Chlorofilowy, polecam również ujędrniająco-modelujące masło do ciała DuoLife Beauty Care Collagen, którego opisu jeszcze nie zdążyłam zrobić, ale od razu mówię wam, że ma nieziemsko piękny zapach i niesamowite działanie.

Zaczęłam też interesować się zdrowym odżywianiem. Mogę powiedzieć, że moja świadomość na temat zdrowego odżywiania oraz jego wpływu na zdrowie wzrosła o 100%. Wcześniej nie za bradzo zwracałam uwagę na to co jem;)
Bardziej też dbam o aktywność fizyczną, zaczęłam biegać, chociaż akurat tej dyscypliny sportu nie za bardzo lubię, więc szybko bieganie zamieniłam na marsz z kijkami 🙂 noo i oczywiście jest jeszcze moje ulubione hobby – jazda konna 🙂 oraz aquaaerobik, który również uwielbiam 🙂

duolife

Dzięki DuoLife dbam również o odpowiednią naturalną suplementację. Zaczęłam pić chlorofil – zielony eliksir młodości oraz systematycznie „odrobaczam” organizm z wirusów i pasożytów. Śmiało mogę powiedzieć, że to z DuoLife zaczęłam swoją drogę do zdrowego stylu życia. Niestety nikt, nawet najlepsi lekarze, nie wezmą odpowiedzialności za Twoje zdrowie. Ono jest właśnie Twoje i jeśli sama o nie nie zadbasz, to nikt tego nie zrobi.

Mocne Po Co i Dlaczego…

Dołączyłam do Klubu DuoLife ze wzgledu na poprawienie mojego stanu zdrowia i na początku nie myślałam o możliwościach finansowych. Dlaczego więc postanowiłam budować zespół i korzystać z wszystkich możliwości jakie daje firma? Zadałam sobie pytanie – czy gdyby nie było całego tego systemu MLM, planów marketingowych, możliwości finansowych, które daje firma, to czy nadal kupowałabym te produkty i płaciła taką cenę? Odpowiedź jest prosta – TAK ! Choć minęło już sporo lat odkąd jestem w Klubie Duolife to nadal korzystam z tych produktów zarówno ja, jak i moja rodzina. Byłam w kilku MLM-ach wcześniej i w żadnym z nich nie kupuję już produktów, nie dlatego że są złe, ale dlatego że mnie nie przekonują, a środki czystości, czy perfumy najczęściej kupuję w sklepach stacjonarnych. Jeśli chodzi o zdrowie to zdecydowanie wybieram naturalne i jakościowe produkty, a te w DuoLife mam już sprawdzone 🙂

Po kilku latach korzystania z produktów dojrzałam do decyzji, że chcę budować również zespół osób, które tak jak ja zakochają się w tych produktach, bo bez tego nie jesteś w stanie osiągnąć sukcesu w networkmarketingu. Musisz kochać pordukty, używać ich i dzielić się informacjami o nich z każdym, bo każdy z nas ma jakieś wyzwanie zdrowotne, z którym się zmaga. Każdy, kto zaczyna pacę online powinien mieć swoje mocne po co i dlaczego! Musisz wiedzieć, czego tak naprawdę chcesz od życia i po prostu do tego uparcie i wytrwale dążyć. Znajdź dziś kilka minut dla siebie i odpowiedz sobie na ważne pytania: Jak chcesz żeby wygladały Twoje finanse? Jak chcesz pracować, aby się realizować i mieć czas dla rodziny, na ulubione hobby i na spełnianie marzeń?


Na codzień pracuję jako przedstawiciel handlowy. Dużo czasu spędzam w aucie i jest to dobry czas na słuchanie audiobooków i na przemyślenia 😉 Podczas jednej z tras pomyślałam, że skoro buduję bazę konsumentów dla firmy, w której pracuję, to równie dobrze mogę budować sieć zadowolonych konsumentów dla własnego sklepu, który dostajemy od DuoLife i nie mieć limitów wynagrodzeń. Jak widzisz dodatkowe źródło dochodu można budować po godzinach pracy, wszystko zależy od Twoich chęci.

Myślę, że tak naprawdę każda z nas, czy pracuje zawodowo czy też wychowuje dzieci jest w stanie wygospodarować kilka godzin tygodniowo na dodatkowe zajęcie. Kwestia naszych wyborów i tego, czy chcemy. Dla mnie dzieci czy praca na etacie nie są przeszkodą, a dodatkową motywacją do działania i choć czasem trudno pogodzić ze sobą wszystkie obowiązki, to wiem dla kogo to wszystko robię! Network Marketingiem możesz zająć się przed pracą lub po jej zakończeniu. Jeśli nie jesteś zbytnio zadowolona ze swoich zarobków na etacie to współpraca z firmą DuoLife może być dla ciebie dodatkowym źródłem dochodu. Pieniądze zarobione w ten sposób możesz przeznaczyć na kolejne zakupy w sklepie Duolife, na opłacanie rachunków, spłatę kredytów, edukację dzieci czy wymarzone wakacje. Przestań więc szukać wymówek i obwiniać świat za swoje niepowodzenia. Podejmij decyzję i dołącz do naszego zespołu 🙂 Pamiętaj: Twoja Decyzja Twoja Zmiana.

Co Zyskasz Dołączając do Naszego Zespołu ?

✔️ Napewno więcej czasu dla siebie i rodziny, ponieważ pokażę Ci specjalne techniki i narzędzia, które faktycznie pozwolą Ci na budowanie Twojego Biznesu Online bez wychodzenia z domu.

✔️ Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupyna FB, gdzie możesz liczyć na wsparcie zespołu.

✔️ Możesz również uczestniczyć w darmowych szkoleniach.

✔️ Nawiążesz nowe interesujące znajomości i przyjaźnie.

✔️ Otrzymasz dostęp do poradników w temacie rozwijania biznesu ONLINE. Są to poradniki o narzędziach i sposobach działania podczas pracy ONLINE.

✔️ Pomogę Ci zautomatyzować Biznes Online. Otrzymasz gotowy automatyczny system rekrutacyjny – bez czatowania, telefonów, indywidualnych rozmów.

✔️ Nie będę obiecywać Ci, że po miesiącu działania będziesz zarabiać 55 555 zł, ale jeśli będziesz konsekwentna w działaniach możesz wygenerować stabilny dochód i niezależność finansową.

✔️ Dołączysz do grona osób, które stawiają na rozwój osobisty i zobaczysz nowe perspektywy, które sprawią, że rozwiniesz skrzydła.

✔️ Poprawisz swoją kondycję zdrowotną, dzięki suplementom, które są naturalne, bez konserwantów i GMO oraz ulepszysz swój standart i styl życia.

✔️ Zapewniam Cię,  że gdy podejmiesz z nami współpracę, będzie to przełomowy moment w budowaniu Twojego Biznesu Online. Przedstawię Ci proste czynności, które będą powtarzalne przez każdą osobę, wtedy będzie to łatwo zduplikować i zaczniesz odnosić sukcesy. Dlatego dołącz do naszej grupy na fb i postępuj krok po kroku zgodnie z systemem. Zacznij projektować swoje życie na nowo! ZACZNIJ ZARABIAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE ! Pokażemy Ci potencjał jaki tkwi w Tobie i Twoich możliwościach.

Kliknij w Link i Dołącz do Naszego Zespołu

Korzyści z pracy on-line jest wiele. Tutaj to Ty jesteś swoim szefem, jesteś niezależna, pracujesz z kim chcesz, bo sama wybierasz sobie Partnerów, których zapraszasz do swojego biznesu. Sama wybierasz kiedy, gdzie i jak dużo czasu chcesz poświęcić na tą pracę. Tu wszystko zależy od ciebie.
Wystarczy, że lubisz pracę z ludźmi, o resztę się nie martw, bo masz wsparcie w zespole i wszystkiego się nauczysz. W DuoLife nie tylko masz możliwość dobrych zarobków i ciągłego rozwoju osobistego, ale praca ta daje również możliwość poznania wielu interesujących ludzi. Budujemy tutaj wspaniałe relacje, tworzymy przyjaźnie. Biznes robimy ze sobą, a nie na sobie. Możesz również przełamać swoje słabości i zbudować swoją pewność siebie. Pracując przy tym projekcie zdobędziesz wartościową wiedzę na temat zdrowego trybu życia oraz prowadzenia własnego biznesu.

Promuj Zdrowy Styl Życia Razem Ze Mną

Promuję zdrowy styl życia i DuoLife wśród kobiet, a zwłaszcza wśród mam, dla których ważna jest rodzina, zdrowie, pieniądze i rozwój osobisty. Wśród przedsiębiorczych kobiet, które chcą od życia czegoś więcej, kobiet które mają marzenia i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby je zrealizować. Dróg do niezależności finansowej, szczęścia, spełnienia jest nieskończenie wiele i każdy musi znaleźć swoją ścieżkę życia. Ja już swoją znalazłam.

Uwaga: Ten biznes nie jest dla każdego, jest on dla ludzi pozytywnych, szukających rozwiązań, a nie dla tych, którzy narzekają i skupiają się na problemach. Czy ten projekt jest dla ciebie? Nie wiem. Sprawdź ! Jeśli nie spróbujesz nigdy się nie dowiesz. W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie Ci pomogę i odpowiem na wszelkie pytania związane z Klubem DuoLife. Pamiętaj: “Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie ”

Życzę Ci, aby każdy Twój dzień był wyjątkowy…

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.